PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 457
ocen
7,5 10 1 81457
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Pięknie zrobiony film...Nie ważne ile masz lat,taki film naprawdę warto obejrzeć!Zakochałam się w
Jacku!Scena z przeszłości cudowna!

ocenił(a) film na 9
julcianik

Mi też się Jack podoba, szkoda że nie rozwinęli bardziej tego jego wspomnienia, bo zanim stał się Jackiem Frostem był przystojniejszy...to znaczy nie zmierzam do tego, że w tej ,,mroźnej" wersji jest brzydki, również powala, szczególnie jak włoży kaptur ! Zanim zdecydowałam się obejrzeć ten film, to się zastanawiałam, co wszyscy w nim widzą...i teraz widzę co w nim widzą :P.

Chantoria

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
julcianik

Szczerze to nie rozumiem fenomenu Jacka. Np taki Czkawka z Jak wytresować smoka 2 (z DWÓJKI - to jest ważne bo w jedynce to już taki fajny nie jest) jest krótko mówiąc: zajebisty :3

OgladamTV

W 2 Czkawka jest genialny! Ale Jack'a też jest bardzo przyjemnym bohaterem

ocenił(a) film na 9
OgladamTV

Obydwu tych chłopaków uważam za tak samo przystojnych i ciągle nie mogę się zdecydować, który ładniejszy. Do tego Jack występuje tak jakby w dwóch postaciach (bardziej podoba mi się jego wygląd sprzed przemiany). A do mojego dylematu dochodzi jeszcze Hiro z wielkiej szóstki, chociaż on jest młodszy od dwóch ww.

OgladamTV

Czkawka w jedynce już był fajny, bo pokazał coś czego w sumie nie miał niemal nikt w wiosce: inteligencję. Ale jak ja zobaczyłam Czkawkę w dwójce po raz pierwszy, to pamiętam, że chodziłam w szoku przez miesiąc. Zrobić z kakaluda, coś przystojnego, to tylko Dreamworks potrafi.
Jeśli chodzi o Jacka, jakoś tak bardziej podoba mi się jako Mróz xD Oboje byli słodcy. Są... Oboje pokazują uczucia, nie zachowują się jak "mężczyźni" którzy tłumią swoje uczucia i to mi u nich urzekło (Przecież Jack miał w oczach łzy aż 3 razy w ciągu filmu!).
Wracając... Czkawka jest zajebisty i pozostaje moim numerem 1

ocenił(a) film na 10
julcianik

Jack jest cudny <3 <3 masz rację <3

ocenił(a) film na 10
julcianik

Tak to najwspanialsza bajka świata!w końcu twórców Madagaskaru to musi być fajna.Koooochaam i ten film trafił do trujki moich ulubionych filmów A tam nie łatwo się znaleźć:)Uzaleznilam się od niego i totalnie zakochałam się w JACKU MROZIE!!!!

ocenił(a) film na 8
julcianik

Moim zdaniem obaj chłopcy są prześwietni i uwielbiam ich tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones