PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9821}

Strażnik czasu

Timecop
6,2 14 477
ocen
6,2 10 1 14477
6,4 5
ocen krytyków
Strażnik czasu
powrót do forum filmu Strażnik czasu

Czy ktoś pamięta dodatkowe sceny, usunięte z filmu? Przynajmniej te wersje co ostatnio lecą w tv są niekompletne. Przez te braki , przynajmniej dla mnie film wydaje się niekompletny. Ja pamiętam jedną. W którym momencie Walker wraca z przeszłości i widzi swojego szefa na wózku, jak się go pyta co się stało, ten się dziwi, że zanim zaczął pracować w agencji potrącił go samochód, a sprawcy nie znaleziono. Tej sceny w ogóle nie ma w wersji telewizyjnej. A łączy się z nią scena przy końcu filmu, jak główny bohater wrócił z przeszłości po pokonaniu senatora i widzi jak się wszytko zmieniło, a szczególnie jego szef, bo widząc go mówi "Chodzisz?!" I on wtedy odpowiada że "Tak, od drugiego roku życia". Jeśli ktoś ma pełną wersję proszę o kontakt albo gdzie ją mogę znaleźć.

ocenił(a) film na 9
Anastazja64

Wycinali sceny łóżkowe i jakiegoś mordobicia, aby złagodzić restrykcje wiekowe.
Innych scen nie wycięli.
Wózka raczej nie było a scena z pytaniem o chodzenie jest normalnie na koniec i nie chodzi o wózek!
Jak JCVD cofał się ostatni raz z 2004 do 1994, to McGill dostał serię z M16A1 i dlatego pytanie, że chodzi bez problemów.

Sprawdź sobie, wpisz put locker (pisane razem, kropka) is - wklep timecop i sprawdź wersję 1, pewnie to ten uncut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones