PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652435}
7,6 58 347
ocen
7,6 10 1 58347
6,5 16
ocen krytyków
Straight Outta Compton
powrót do forum filmu Straight Outta Compton

Wg mnie nie wygląda tak staro i przy odpowiedniej charakteryzacji dałby sobie radę.

ocenił(a) film na 7
budyn_120

Heh zauważyłem że gra siebie samego na początku filmu, razem z Dr.Dre.

https://www.youtube.com/watch?v=OrlLcb7zYmw

Trochę Eazy-E mi coś nie pasi, mogli też podać patynie obraz żeby oddać ten klimat zachodzącego słońca w LA. Ale i tak bez względu na wszystko obejrzę ten film.

ocenił(a) film na 7
budyn_120

Ice Cuba gra jego syn i jest bardzo podobny do starego. Reszta zespołu już mnie ale to tylko film

ocenił(a) film na 8
dunk8

marudzenie, właśnie rzadko sie spotyka żeby byli tak świetnie dobrani aktorzy jak w tym filmie. Dla mnie aktorów odwzorowali 10/10. A Syn Ice Cuba wpasował idealnie.

ocenił(a) film na 6
budyn_120

typie oni nie grają siebie to tylko wprowadzenie do historii...
Ice Cuba gra jego syn który jest identyczny, reszta nie jest aż tak podobna, szkoda.

ocenił(a) film na 8
budyn_120

Chyba jest za gruby jak na siebie z młodości.

ocenił(a) film na 10
budyn_120

Ale wygląda o wiele inaczej niż w tamtych czasach. Poszukaj fotek. Zresztą to by było strasznie dziwnie jakby starszy koleś z młodzikami w tym filmie śmigał, oj sknocili by ten film jakby zrobili według twojego pomysłu :)

ocenił(a) film na 9
thunder20hz

Oni wtedy mieli z 20+ lat a Cube na pewno na tyle teraz nie wygląda...z wyglądu tak jak Dre się nie postarzał ale i tak nadal za duża różnica.

ocenił(a) film na 10
ViAiPi

Ice cube był jeszcze nastolatkiem, miał 19 lat :) Jego syn wygląda prawie tak samo jak on za młodu.

ocenił(a) film na 7
budyn_120

Ostatnio o tym myślałam właśnie i moim zdaniem super, że wzięli jego syna :) Jednak nie ma tej różnicy wieku

budyn_120

Tak... 50 letni koles będzie grał 25 latka...

ocenił(a) film na 8
mG41

47 latek 19 latka