PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30648}

Straszny film 2

Scary Movie 2
6,2 114 256
ocen
6,2 10 1 114256
4,2 12
ocen krytyków
Straszny film 2
powrót do forum filmu Straszny film 2

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Takich parodii juz sie nie robi.Ogladałem juz go ponad 15 razy i jak mi sie zachce to wlacze poraz kolejny.

ocenił(a) film na 10
zegan333

Racja teraz parodie sa przecietne

ocenił(a) film na 9
Goracy

Zgadzam sie w 100% a ta parodia jest genialna! Uśmiałam się jak nigdy dotąd :D

ocenił(a) film na 10
Aksnilgam

Podobnie jak Ja

ocenił(a) film na 7
Goracy

też się zgadzam - szkoda że nie widzieliście usuniętych scen (dwie) i materiału making of :-P zajebioza. świetnie zrobiona parodia! w każdym szczególe. najlepsza parodia z możliwych, żadne inne jej nie pobiły, czy to parodia żałosnych 300, czy inne straszne, czy jay i cichy bob czy żałosny bruno. zobaczę jeszcze 100razy w życiu przy popcornie trawie i ze znajomymi :P

ocenił(a) film na 10
decym

Mozesz powiedziec jakie byly to sceny

ocenił(a) film na 7
zegan333

mogę, chociaż ledwo pamiętam, były bodajże dwie (to sceny wycięte z jedynki!)
1. seks shortiego i z byłą dziewczyną - jedna z tych w domu:
- nie możemy tego tu zrobić
- dlaczego? (on)
- bo to nie jest bezpieczne (ona)
- nie martw się skarbie, mam sposób jak się zabezpieczyć
zabawiali się z pistoletami jakby pełniąc wartę (osłaniaj mnie, schodzę w dół itd. itp. a potem "nadchodzi! nadchodzi!" "kto kto?" "mój orgazm" (+ powystrzelał naboje będąc na niej i prosił żeby wezwała posiłki) - opowiedzieć się nie da, humor sytuacyjny.
2. koleś na wózku + wariatka reporterka z kamerą:
mocowała kamerę i też sytuacyjny, stała mu na ramionach on z kroplówką i kołnierzem na wózku inwalidzkim ledwo żył "Gejl... CO? widzę Twój wafelek.... CO?! wafelek, Twoje grono...Twojego ptaszka, myszkę... (o czym Ty mówisz itp.) - nic gadam bzdury...
+ miny humor sytuacyjny i wlazła mu na łeb totalnie.

to tyle. nic szczególnego w sumie, ale dobrze wspominam te filmy :P :P :P

ocenił(a) film na 10
decym

Szkoda ze w filmie ich nie wykorzystano

ocenił(a) film na 10
decym

Dostałem niemieckie wydanie pierwszej części Strasznego filmu i tam jest parę scen usuniętych które były dobre jak Shorty oglądał telewizje i myślał że ogląda film a tak na prawdę morderca zabijał dziewczynę która chciała się u niego skryć i ją pogonił i powiedział że mu przeszkadza oglądać horror i zamknął drzwi i dziewczynę pod jego drzwiami zabił morderca a Shorty wraca i mówi że przez nią nie widział końcówki:)


ocenił(a) film na 10
Aksnilgam

Można popłakać się ze śmiechu, zwłaszcza na początku ;D

ocenił(a) film na 10
Aksnilgam

Horror komediowy znakomity ostatnio widzialem Dom bardzo nawiedzony i stan Hlesing nie ma porownania Straszny film 2 jest niesamowity pod wzgledem humoru

ocenił(a) film na 10
Goracy

Racja

ocenił(a) film na 10
zegan333

Dokładnie

ocenił(a) film na 6
zegan333

bo to film z czasów kiedy nie było gówna zwanego lewacką poprawnością polityczną. Jest szczerze aż do bólu i drwiny ze wszystkiego

ocenił(a) film na 10
magik30

Właśnie takich filmów z takim bezczelnym humorem brakuje

ocenił(a) film na 6
zegan333

wiem bo teraz nie można - urazisz kaleki, pedałków, ćpunów, kolorowych itd

Ps: Jestem niepełnosprawny wiec bez hejtu :)