PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323143}

Straszny film 5

Scary Movie 5
4,7 56 817
ocen
4,7 10 1 56817
3,1 11
ocen krytyków
Straszny film 5
powrót do forum filmu Straszny film 5

1.Straszny Film-dałem 10 i do ulubionych.
2.Straszny Film 5 -dałem 10.
3.Straszny Film 2 -dałem 8.
4.Straszny Film 4-oglądałem kilka scenek i dałbym 8 lub 7.
5.Straszny Film 3 -dałem 4.

ocenił(a) film na 5
spilperg

Stary, chyba cię pogło.

ocenił(a) film na 9
belthezer

Ja mam swój list.

ocenił(a) film na 9
belthezer

To napisz swój list.

ocenił(a) film na 5
spilperg

I - 4
II - 4
III - 9
IV - 6
V - 5

belthezer

nie ogarniam, jeżeli dałeś III aż 9 to dlaczego I i II tak słabo? o.O

ocenił(a) film na 5
Tomalizm

No wlasnie 3 jest bardzo dobra. Fabula trzyma sie kupy jakos bardziej. I jest mniej prymitywnego humoru. No i nawiazuje do wielu bardzo dobrych filmow, z czego nie opiera sie na zadnym z nich. 1 i 2 trzymaja sie glownie na krzyku i nawiedzonego domu. Co jest slabe :(

belthezer

rzecz gustu :)

ocenił(a) film na 4
Tomalizm

Dupa nie gust...

GanGstaRR

?
nie ogarniam czy ty właśnie wyzywasz mnie bo bardziej mi się podoba pewna część od innej, czy jak?
jeżeli tak, to aż żal mi ciebie chłopie

ocenił(a) film na 4
Tomalizm

A mi ciebie skoro tak kiepsko chwytasz i się bronisz na zapas... napisałem, że ma g$wno nie gust. Jak można najlepsze części ocenić najsłabiej, tzn, że w ogóle się nie czuje zamierzonej idei tych filmów. W dodatku stwierdzenie "prymitywnego humoru" - tak można podsumować każdą komedię, doczepić się do każdej produkcji jeśli się ma taki zamiar. W dodatku zarzut niespójnej fabuły... co najwyżej zgodziłbym się z 5tą częścią, która jest tragiczna, reszta stwierdzeń to jakiś bełkot - stąd napisałem, że to nie rzecz gustu, tylko raczej nie zrozumienia totalnie tych filmów. Jest jeszcze opcja, że gościu jest najzwyklejszym sztywniakiem, który całe swoje życie musi traktować w 100% na serio, zero dystansu nawet w stosunku do filmu.

ocenił(a) film na 4
GanGstaRR

PS. i według niego Igrzyska na kacu i charlie the unicorn są warte 10/10, a straszne filmy są prostackie, buhahahah i weź tu zrozum takiego czuba...

GanGstaRR

z większością się zgadzam, tylko z jednym nie, z tym, że gustu się nie ocenia. Nie ważne co, gustu się nie ocenia.
Pozdrawiam Tomasz

ocenił(a) film na 1
spilperg

Dla mnie:
1 - 8
2 - 8
3 - 6
4 - 5
5 - 1

ocenił(a) film na 3
spilperg

Moje Oceny:

Straszny Film - 8/10

Straszny Film 2 - 8/10

Straszny Film 3 - 7/10

Straszny Film 4 - 6/10

Straszny Film 5 - nie oglądałem/nie oceniam.

ocenił(a) film na 3
spilperg

1 - 7/10;
2 - 8/10;
3 - 6/10;
4 - 7/10;
5 - 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones