PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459861}

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Street Fighter: The Legend of Chun-Li
4,8 6 501
ocen
4,8 10 1 6501
Street Fighter: Legenda Chun Li
powrót do forum filmu Street Fighter: Legenda Chun-Li

W stosunku do wersji z Van Dammem to olbrzymi skok jakościowy,widać że twórcy filmu zaczernęli nieco fabuły z anime(najlepszej jak dotąd ekranizacji Street Fightera).Scenariusz ogólnie może być ,z tym że wywaliłbym te wszystkie mistyczne brednie(kule energetyczne,pozbywanie się sumienia,litości...).Sceny walk całkiem niezłe,mocno gierkowe,ale pewnie i tak fanom gry będą przeszkadzać.Całkiem sporo brutalności,dziwne że film dostał kategorię PG-13..Aktorzy fajnie dobrani,najlepsza pani Kreuk,kompletnie mi nie przeszkadzało,że nie jest Azjatką.Podobnie dobrym pomysłem obsadowym był Balrog.reszta aktorów może bardziej dyskusyjna,ale do przyjęcia.Dużym minusem filmu jest za mała ilość postaci z gry i niedostateczne wykorzystanie tych występujących(np Vega,jeden z najfajniejszych fighterów pojawia się na moment i dostaje od Chun -Li wp...ol po walce trwającej niespełna dwie minuty.) Ogólnie jednak jako całość film prezentuje niezły poziom i jest przyjemnym patrzydłem.Cudów nie ma,ale chyba nikt się cudów nie spodziewał,Bartkowiak w moim przekonaniu odbił się nieco po przykrej wpadce z Doomem.Z czystym sumieniem daję 6/10

ocenił(a) film na 5
hellboyjr

Ode mnie niestety 5/10 za rażącą naiwność fabuły ( i nie piszę tu o scenach walki, które, co normalka, są w takich filmach pozbawione wszelkich praw fizyki i anatomii)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones