PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98723}

Strefa cienia

Shadowzone
4,2 231
ocen
4,2 10 1 231
Strefa cienia
powrót do forum filmu Strefa cienia

2/10

ocenił(a) film na 2

To była po prostu katorga... A co ciekawe, jeszcze do 38 minuty film nawet zaintrygował mnie swoim klimatem (na pewno nie fabułą), tym klimatem, który powinien usatysfakcjonować fana starszego i taniego kina grozy. I za to tylko nie dałem mu jedynki. Jak tylko pojawiły się jakieś szkaradne "twarze" i te dziwaczne istoty, które ani nie mnie nie przestraszyły ani nie rozbawiły, to wszystko zaczęło zjeżdżać na dno po równi pochyłej. Fabuła tego filmu, a raczej sam pomysł i umiejscowienie akcji - hmm... w sumie nie takie złe. Ale scenariusz to czyste nieporozumienie - dawno tylu różnych bzdur fabularnych, nawet w tanim horrorze, nie widziałem. Kolejne pomysły jakie są tutaj wcielane to niewypał za niewypałem. Poza tym wieje niesamowitą nudą. Tutaj dzieje się coś tylko raz na kilkanaście minut. A jak już się dzieje, to tylko przez parę sekund i bynajmniej nie jest w stanie widza przerazić. Co prawda bohaterzy giną jak w zwyczajnym slasherze, ale sceny... hmm... morderstw (?) są zrobione bez jakiegokolwiek pomysłu, polotu. A zakończenie, do którego ledwo dotrwałem to gwóźdź do trumny tego pseudointelektualnego bełkotu. Dodajmy do tego jeszcze fatalną grę aktorską i tak nieciekawe, denne postacie, że aż woła to o pomstę do nieba i dostaniemy receptę na horror (?) wyjątkowo nieudany. Aż dziw, że miałem jakieś nadzieje po pierwszych kilkudziesięciu minutach tego filmu. Później już tylko łapałem się za głowę. Moja ocena: 2/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones