Zombie Strippers!

W klubie ze striptizem rozprzestrzenia się zaraza, która zamienia ludzi w zombie.

reżyseria:
scenariusz:
 oceń twórców
gatunek:
produkcja:
premiera: 23 lutego 2008 (świat)
pokaż:
 
Robert Englund Robert Englundjako:Ian Essko
Robert Englund jako Ian Essko
Jenna Jameson Jenna Jamesonjako:Kat
Roxy Saint Roxy Saintjako:Lillith
Joey Medina Joey Medinajako:Paco
Shamron Moore Shamron Moorejako:Jeannie
Penny Drake Penny Drakejako:Sox
Jennifer Holland Jennifer Hollandjako:Jessy
Johnny Hawkes Johnny Hawkesjako:Davis
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

Jenna Jameson jako Kat
Jenna Jameson jako Kat
8,1 8 głosów
Roxy Saint jako Lillith
Roxy Saint jako Lillith
7,5 2 głosy
Robert Englund jako Ian Essko
Robert Englund jako Ian Essko
7,3 10 głosów
Jennifer Holland
rola: Jessy
4,5 2 głosy

Niedaleka przyszłość. Nadużywający swojej władzy prezydent George W. Bush zakazuje publicznej nagości. W ten oto sposób doprowadza do powstania niezliczonej ilości nielegalnych barów ze striptizem. I właśnie w jednym z takich przybytków rozpusty (położonym przy okazji na jakimś totalnym odludziu) dzieje się coś niezwykłego. Jedna z tancerek (Jenna Jameson) zostaje pogryziona i zabita przez zombie. Nie przeszkadza jej to w tańczeniu na rurze, zarabianiu dla swojego pracodawcy ogromnej ilości pieniędzy i zjadaniu napalonych nastolatków. Na domiar złego, z wieczoru na wieczór, coraz więcej tancerek zmienia się w krwiożercze bestie, piwnica zaś zapełnia się pokaźną grupą niedojedzonych gości, którzy tylko czekają na swoją kolej przyłączenia się do uczty.

 • Chciałem zacząć tę recenzję od oświadczenia, że w moich poszukiwaniach dobrego filmu o zombie natknąłem się na "Zombie Strippers"... Ale gdybym napisał, że choć przez nanosekundę łudziłem się, iż coś o takim tytule może być dobrym filmem, ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 76%
 • Produkcje filmowe Playboya oraz owoce kina gore są wytworami tworzącymi kierunki wizualne znacznie oddalone od głównego nurtu kina, czy to ambitnego, czy też czysto rozrywkowego. Nie sposób ich porównywać z tradycyjnymi produkcjami fabularnymi, każde ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 30%

pozostałe informacje

muzyka:
zdjęcia:
 
oceń twórców
dystrybucja:
Imperial - Cinepix
studio:
 • Larande Productions
 • Scream HQ
 • Stage 6 Films
inne tytuły:
(więcej...)
 • Gdy Kat tańczy na scenie przed atakiem żołnierza, nosi skąpe srebrne bikini. Po tym, jak zostaje ugryziona przez zombie i przeniesiona do przebieralni na zapleczu, wstaje i wychodzi. Po powrocie na scenę ma na sobie srebrno-czarny gorset i stringi, mimo że nie miała czasu na przebranie.
 • Podczas pierwszego tańca striptizerki zombie skład i liczebność widzów zgromadzonych na końcu wybiegu znacząco zmienia się pomiędzy ujęciami z oddali i zbliżeniami.
 • Tuż po swoim tańcu Kat zbiera pieniądze leżące na scenie, a następnie trzymając banknoty przesyła zgromadzonym mężczyznom pocałunek. Kiedy jednak następne ujęcie pokazuje widownię, pieniądze nadal leżą na podłodze.

forum (75)

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o

o