PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279292}

Strych

The Attic
3,6 2 668
ocen
3,6 10 1 2668
Strych
powrót do forum filmu Strych

Ten film to zacne arcydzieło, dlatego też oceniłem go na 10 punktów, chociaz mozna zauwazyc pewne uchybienia, jednak brałem też pod uwagę inne horrory, a ten spośród nich sie wyróżnia.

Czytając Wasze komentarze, zrobilo mi sie troche żal (Was). Nie wiem dlaczego i po co obrzucacie błotem ten film. Być moze go nie zrozumieliscie albo nie obejrzeliscie do konca.

Film ten ma wiele zalet: świetna muzyka, świetne i nagle zwroty akcji (np. morderstwo rodziców), świetni aktorzy, świetna mimika, zaskakujące zakończenie. Zal mi tych ktorzy filmu nie zrozumieli, a przeciez na samej koncowce sie wszystko wyjasnilo. A jesli chodzi o ten tekst, że to była wina tego domu to jest metafora i tylko nieliczni ją zrozumieli.

martinek124

bo to jest film dla lepszych cwaniaków :) najlepiej głuchych i niewidomych ^^

ocenił(a) film na 1
martinek124

Martinek powiem tyle :
Zal mi Ciebie. ty chyba obejrzales 1 horror w zyciu skoro tak sie nim podniecasz.
Przeciez to kompletny gniot o czym swiadczy ocena jaka ma!

Moze wymien twoje ulubione horrory bo az jestem ciekawa co ci sie podoba.

martinek124

Hej! Nie przesadzasz z tą 10? Naprawdę uważasz, że to arcydzieło, czy jaja sobie robisz? A może chcesz tylko wpłynąć na końcową średniej oceny... co niestety, robi tak wiele osób. "Ot film nie był zły, ale dam 10 (arcydzieło), aby podwyższyć trochę marną średnią."

ocenił(a) film na 1
JakBym

Ja to tez tak odbieram,
chyba ze obejrzal 1 horror w zyciu i mu sie tak spodobal........

JakBym

ja bym raczej powiedział że gościu to zwykły TROLL a wy go karmicie :)

ocenił(a) film na 1
martinek124

mam nadzieje, ze to tylko ponury żart..

martinek124

Nawet jeśli martinek124 troche przesadza z tą 10-tką to jednak podał konkretne argumenty za swoją oceną w przeciwieństwie do reszty wypowiadających się tu osób. No chyba, że za argument (godny 13-latka ;)) można uznać tekst: "ty chyba obejrzales 1 horror w zyciu skoro tak sie nim podniecasz".

Jeśli o mnie chodzi - na mnie film nie zrobił wrażenia. Fabuła wprawdzie znośna, choć bazująca na wtórnych motywach, gorzej z realizacją. Mnie osobiście najbardziej raziły kiepskie zdjęcia. Do tego stopnia, że momentami strasznie psuły klimat i zamiast wzbudzać niepokój wzbudzały niechęć. Gra aktorska też nie za bardzo przekonywująca jak na mój gust. Moja ocena 4/10.

_Thorn_

Ode mnie też 4/10 - bardzo podobała mi się gra głównej bohaterki i muzyka, i są to niestety wszystkie pozytywne strony tego filmu. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 3
martinek124

Martinek ty sobie chyba jaja robisz. 10/10 nieporozumienie

ocenił(a) film na 2
martinek124

nie rozumiem Twojej oceny filmu ale pełen szacun...
chciałam obejrzeć dobry horror a ściągnęłam jakąś kupe nakręcona miesiąc;/ 2/10 tragedia

kicia_23

hehe, bardzo lubię takie tematy:) Nie mam nawet zamiaru oglądać tego filmu, ale gdybym już to zrobił i wywołałby on we mnie pusty śmiech, to chyba również założyłbym taki temat, żeby innych wsadzić na minę. Wykonałem już raz taki zabieg z filmem "The Legend of Sasquatch" :D Film-kupa to mało powiedziane:) Rozreklamowałem go, gdzie tylko mogłem... niektórzy znajomi przez jakiś czas się do mnie nie odzywali:) Kinem można zabić, to fakt:)

użytkownik usunięty
evannell

Film rewela...wytrzymalem 10 min. Nie bede tu besztal nikogo ani niczego. Po prostu po 10 min filmu stwierdzam ze jest nedzny. Zaufajcie mi bo nie jestem pierwszym lepszym bolkiem w tematyce horrorow,a zwlaszcza amatorskich jakim niewatpliwie jest The Attic. Z reszta...milego ogladania jak ktos juz..."musi".

PS: Nie,sorry. Żartowałem. Nie oglądajcie! Juz lepiej szarpnijcie sie na film Dom(House) z jakze Oscarowa rolą W.Rosatti. Polsko-Amerykanska produkcja.Fajna jak na Horrory klasy..."the Attic" :) Pozdrawiam

evannell

Ale jesteś niesamowity, naprawdę tak rozreklamowałeś ten film, wielkie "och" i wielkie "ach" w Twoją stronę...

użytkownik usunięty
kinematozerca

Wzdychasz do faceta?...Nie jestem gejem,szukaj dalej. PS. Reklamuje sie po to zeby zachecic do ogladania. Ja nie polecilem ani nie polecam tego filmu. Za to polecam Tobie zebys uwazal na lekcjach jezyka polskiego jesli nie znasz znaczenia slow ktorych uzywasz. Pozdrawiam

To nie było do Ciebie.
Ale swoja drogą skoro już doczepiłeś się do mojej polszczyzny, to proszę jaśniej?:]

ocenił(a) film na 1
martinek124

Jestem zdania, że chyba mało w życiu oglądnąłeś,skoro według Ciebie film rewelacja. Kompletne dno. chyba Benny hilla bym wolała oglądać,niż Strych. Mówisz,że nie zrozumieliśmy filmu..ciekawe..tego filmu NIE DAŁO się zrozumieć, zero konkretnej fabuły, nic, dno. a już rozwalał mnie gość niczym z Beverly Hills,którego w ogóle tam być nie powinno,bo momentami przez jego postać film stawał się jeszcze bardziej żałosny. Nie wiem,gdzie tu masz akcje?nagłe jej zwroty? mój 10 brat ,umierał ze śmiechu oglądając film,i przewidując "świetną" grę aktorów. dobrej muzyki posłuchaj sobie w filharmonii. ..

anettag

jak patrzyłam na główną bohaterkę to mi się odechciewało. to przede wszystkim. minusów mnóstwo ale dalo się obejrzeć do końca. NIe wiem jak ten film mógł kogoś zachwycić, tak jak nie rozumiem zachwytów nad kostnicą [mortuary]. Może to przez ten mój blond.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones