PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349590}

Strzelec

Shooter
7,5 119 759
ocen
7,5 10 1 119759
6,6 7
ocen krytyków
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

Jeden z lepszych po 2000r.

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Rowniez dalem 8, bo sie nie nudzilem, a tego oczekuje od filmu akcji.

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Racja. Świetne kino sensacyjne lat 2-tysięcznych, w swoim gatunku zasługuje na 8. Oczywiście trzeba przymknąć oko na kilka potknięć, ale przecież w takich filmach musi być trochę "przesadyzmu" i niesamowitości, żeby trwałą wartka akcja i nie było zbyt nudno. Gorąco polecam obejrzeć !

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Również 8/10.

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

>>>>>>SPOJLER<<<<<<< (GDY KTOŚ DOCIEKLIWY) :)
Witam w gronie "ósemkowiczów". Film ten przeleżał się na moim HDD kilka lat - okazało się, że niesłusznie - należało obejrzeć już dawno, choć właściwie jest ponadczasowy. Tak było, jest i będzie, niestety. Świetna, wartka historia sensacyjna z prostym przesłaniem - idealna ilustracja do słów: "Twoja jest krew, a ich jest nafta!" z rewelacyjnego wiersza Tuwima (i utworu zespołu Akurat) "Do prostego człowieka".

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Dałem nawet 9, bo prócz tego wszystkiego, co napisano pod twoim postem, a z czym się zgadzam, dodaję tu ważny, nie do pogardzenia element: ten film zaspokaja moje poczucie sprawiedliwości.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Właśnie, pośrednio o tym pisałem - cały tekst "Do prostego człowieka" jest wołaniem o sprawiedliwość i w tym filmie jest to zaspokojone. Sam się zastanawiałem nad dodatkowym punktem. Choć, jak zauważyłem na fw, gawiedź bardzo jara się "unhappy endami", to ja nie podzielam tej ich fascynacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones