PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349590}

Strzelec

Shooter
7,5 119 759
ocen
7,5 10 1 119759
6,6 7
ocen krytyków
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

Niestety odniosłem wrażenie, że na początku tak napompowano balon z rozbuchaną fabułą, że nie starczyło weny na utrzymanie poziomu do końca.
Połowa filmu: super. Było wszystko co trzeba. Świetny, choć oklepany już pomysł na zamach na prezydenta USA. I zaskoczenie z rozwiązaniem akcji w tym etapie. Ucieczka Boba. Ukrywanie się przed wszystkimi. Samoleczenie ;) Wizyta u dziewczyny śp. kumpla. Intryga z agentem Nickiem.

I od tego momentu miałem wrażenie, że pracę nad scenariuszem przejął jakiś fachowiec od filmów sensacyjnych na TV Pulsie. Poziom opada. Niestety do samego końca. Rozwiązanie finałowe woniało tandetą.

Szkoda zmarnowanego potencjału z pierwszej części.
Za pierwszą "część" filmu dałbym 8/10. Za drugą już tylko 4/10. Średnia: 6/10.

ocenił(a) film na 7
Foresto

Pełne poparcie. Tylko dla tej pierwszej połowy filmu pozostawiam 6/10. Niestety ale w drugiej połówce zrobił się z tego typowy amerykański kał. Zostawiam ogólnie 6/10

ocenił(a) film na 7
Foresto

Idealna puenta. Nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 7
Foresto

też mi sie tak wydaję, aczkolwiek oglądało sie filmy gorsze hehe :D

Moglby mi ktoś tylko wytłumaczyć jedną rzecz? Dlaczego na samym końcu w tej sali konferencyjnej oni go puszczają wolno? Wszyscy stwierdzili że nie ma wystarczająco dużo dowodów aby go uniewinnić więc dlaczego był wolnym człowiekiem? Nie wiem czy przypadkiem mi cos nie umknęło po drodze, byłabym wdzięczna o wyjaśnienie. I ten motyw z niszczeniem dowodów.. dziwne.. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones