PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349590}

Strzelec

Shooter
7,5 119 779
ocen
7,5 10 1 119779
6,6 7
ocen krytyków
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

WTF? Spojler

ocenił(a) film na 8

Po co Glover z ekipą ściągają Wahlberga żeby wyczaił snajpera a potem go wrabiają w zastrzelenie prezydenta? Moja wiedza na temat tego filmu zaczyna się na tym, że Wahlberg jedzie uratować prezydenta, dalej coś się dzieje i Wahlberg jest wrobiony w to morderstwo ch** wie dlaczego. Fajnie by było jakby mi ktoś to wytłumaczył

Calcs

film oglądałem jakiś czas temu ale z tego co pamiętam "zamach na prezydenta" miał być przykrywką do zabicia biskupa, upozorowano zamach na prezydenta i niby ten nieudany strzał zamiast prezydenta trafił biskupa, a sam fakt że ktoś strzela do prezydenta rozdmuchane przez media itd było idealną przykrywką dla zabicia biskupa na którego już nikt nie zwracał uwagi bo przecież STRZELANO DO PREZYDENTA... a że Wahlberg był najlepszym strzelcem i naiwniakiem którego można było podejść na patriotyczne gadki, miał "zaplanować zamach" gdzie pięknie uwieczniają go publiczne kamery jak się kreci mierzy wiatr odleglosc, dokonuje ogolnie pomiarów do zamachu itd. - innymi słowy był idealny do wrobienia.
W momencie kiedy pada strzał już wszystko bylo podstawione bron, slady, ludzie (policjant z odpiętą kaburą przygotowany do zastrzelenia go). No ale nasz snajper był przeszkolony jak przeżyć w różnych warunkach i powiedzmy że cudem wychodzi z tego cało.
dlaczego chciano zabić biskupa? nie pamiętam dokladnie ale to pewnie chodzilo o te masowe groby bodajze na 400 ludzi gdzies tam w Afryce(?) pewnie chciał zrobic jakis protest albo poskarżyć się prezydentowi ;p

ocenił(a) film na 8
piasek22

No to teraz wszystko jasne. Dzięki

ocenił(a) film na 8
piasek22

A powiedz mi kto zabil tego arcybiskupa jak nie ten facet na wozku? Jak okazalo sie, ze on byl tylko przykrywka potem w filmie nie ma pokazane kto byl snajperem...

ocenił(a) film na 8
brylu95

Facet na wózku, ale zdalnie. Meksykaniec wyczaił, że strzelał karabinem na tripodzie z kablem podłączonym do kompa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones