PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648728}
2,6 3 374
oceny
2,6 10 1 3374
1,5 6
ocen krytyków
Studniówk@
powrót do forum filmu Studniówk@

O matko!

użytkownik usunięty

Co tam robi Olbrychski?!

ocenił(a) film na 2

Bierze kasę za użyczenie nazwiska do zwiastunu.

ocenił(a) film na 1

Kompromituje się. Ostatnie lata nic innego nie robi, podobnie jak Janda. Na starość niektórym widać mózg się wyłącza.

Zarabia na emeryturę. A czemu zakłądacie, ze film nie pójdzie?

greg_jacob_finance

Dokłądnie - ciekawe osób tu komentujących faktycznie była na filmie ;)

Betty_Lou

Miałem okazje obejrzeć ten film i zaprawdę powiadam Ci, nie wie nawet jaką ocenę wystawić - żeby nie było waham się pomiędzy zero, a jeden. W sumie ciężko, to wiekopomne dzieło nazwać nawet filmem. Do tego ciągle dręczy mnie, że w takim gatunku jak film młodzieżowy, można było popełnić tyle błędów.

użytkownik usunięty

Zarabia hajs. Aktorstwo to praca jak kazda inna. Jestes na fali i masz propozycje od dobrych rezyserow to wystepujesz w arcydzielach, ale czasem przychodzi czas kiedy dobrych rol nie ma a rachunki trzeba oplacic.

Jest i Olbrychski i Tyszkiewicz - niezła obsada!

Betty_Lou

jest Olbrychski i nawet jego żona:)

ptommkt

Widziałam właśnie :o co więcej, gra tam Tyszkiewicz :o

ocenił(a) film na 2
Betty_Lou

Olbrychski gra tak jakby był pijany, przez co, patrząc na jakość filmu, wcale mu się nie dziwię :p

Olbrychski już dawno zaczął rozmieniać się na drobne (vide rola w "Klanie"), więc tu nie ma się co dziwić. Ale niezmiennie, od 5 lat (bo wtedy ta nieszczęsna "Studniówk@" zaczęła powstawać) dziwię się, co tu robi David Oakes...

muttg

Niekoniecznie zaraz nieszczęsna, wolałabym sama się przekonać i wydac ocenę po seansie :p

muttg

Też się zastanawiam skąd Oakes się tam wziął... Szantaż? XD

Gra

To co zwykle, czyli udaje że gra. Trzeba w końcu jakoś zarobić na flaszkę wina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones