PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666735}

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
7,0 55 662
oceny
7,0 10 1 55662
6,3 12
ocen krytyków
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
powrót do forum filmu Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

Fantastyczny, cudownie ironiczny, dziecinnie sarkastyczny, uderza jak z plaskacza, brzuch od smiechu boli mnie już ze 2 dni, nie można sie oderwać nawet na otworzenie browarka, rewelacja

ocenił(a) film na 8
esoxlucius

Cóż - podpisuje się pod tym :)
Właśnie skończyłem oglądać!
Polecam!

ocenił(a) film na 8
kwapinsky

Ja również!

esoxlucius

Niektórym nie wiele potrzeba do śmiechu, widocznie widok słonia miażdżącego człowieka musi być bardzo śmieszny :)

Film jest przereklamowany od początku do końca. Zwiastun pokazuje to co w filmie najciekawsze, sceny z retrospekcji oraz te z teraźniejszości stulatka. Osoba, która montowała zwiastun powinna dostać nobla. Bo po obejrzeniu zasiadamy wygodnie w kinie czy na kanapie oczekując wspaniałego, śmiesznego, nietuzinkowego filmu a otrzymujemy kupę tudzież GÓWNO :)

Pozdro600

zaradnysmieciarz

*niewiele :D

ocenił(a) film na 6
zaradnysmieciarz

Zazwyczaj właściciel forum, który chce dać max musi nazwać innych idiotami by się dowartościować że tylko on pojął błahą historyję
ale dość niepokojące jest że nasz guru "szczupak pospolity" (Esox lucius), za którego się uważa zamiast zbadać brzuch uważa dwudniowy ból za normę po obejrzeniu filmu

ehh
Taki to pożyje tylko I L E ?
Ciekawe czy w podstawówce dawali mu łakocie za rozwiązanie równania 2+2 i wmawiali że jest geniuszem ? ? ?

No ale mroczne jest jego królestwo patrząc na dziesiątki jakie rozdaje a większość gatunków w ulubionych to Dramaty.




PabloPS

świetnie napisane

zaradnysmieciarz

Jeśli chodzi o zwiastuny to jest to obecnie norma!

ocenił(a) film na 5
esoxlucius

Miewał śmieszne momenty, jednakże strasznie naiwny fabularnie. Wątki historyczne totalnie ignoranckie!

Dragal

Niestety, ale też jakoś nie przypadł mi do gustu - było parę dobrych akcji, np. z kgb, jak porwali brata Einsteina czy z Estebanem i jego pierwszym dniu w rewolucji hiszpańskiej, ale to tylko momenty. Film jest też mało ekspresyjny, jeśli chodzi o zagranie aktorów. Nie jest źle, ale jakoś nie przekonuje mnie ani gang, który depcze Allanowi po piętach, ani pomyłki, które cały czas prześladują bohaterów, ani nawet fajtłapowaty inspektor, który wydawał się być inspirowany komisarzem Gibertem z serii "Taxi". Miał być szwedzki "Forrest Gump", niestety w porównaniu do tamtego filmu, tutaj nie ma takiej pary, jaką miała w sobie historia opowiedziana nam przez Zemeckisa. Jest naprawdę bardzo średnio i oglądając trailer spodziewałem się bardzo dobrego kina. Niestety, filmowcy podeszli do tematu jak zwykle...

ocenił(a) film na 8
esoxlucius

polecam!

esoxlucius

bardzo przyjemny, zabawny ale nie nachalny. Przede wszystkim ŚWIEZY! Mi się bardzo podobał, po tych wszystkich amerykańskich produkcjach, gdzie zawsze podają nam jeden i ten sam tłusty kawał ciężkostrawnego mięsa, ten to po protu poezja. Polecam jakby co ;)

ocenił(a) film na 6
esoxlucius

Niemożliwe,żebym miał 2 dni z rzędu zły dzień,oglądałem go dwukrotnie i poza paroma scenkami po których zarysował się na mojej twarzy uśmiech,ten film mnie nie porwał,dla mnie jest niezły ,ale to wszystko co mogę mu dać.

esoxlucius

Jak widać dla idiotów jednak, trzeba mieć zrytą banie żeby znaleźć w tym szajsie wszystko to co opisałeś. Ale zgaduje że chciałeś się popisać.

ocenił(a) film na 10
theart

bardzo mi cie żal....

esoxlucius

chyba odwrotnie xD

ocenił(a) film na 10
theart

szczerze ci współczuje

ocenił(a) film na 8
esoxlucius

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones