PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9787}

Stygmaty

Stigmata
7,0 46 192
oceny
7,0 10 1 46192
6,2 4
oceny krytyków
Stygmaty
powrót do forum filmu Stygmaty

Zawsze tylko jak mam okazje jakies urywki z tego filmu obejrzec ogarnia mnie cholerna radosc. Uwielbiam ten film i przypomina mi czasy z dziecinstwa. Bardzo znaczacy jak dla mnie film, ktorego bede ogladac do konca zycia

ocenił(a) film na 9
nadzia_filmaniak

Ogarnia Cię radość? Film jest genialny i sama oglądałam go wiele razy, ale kojarzy mi się z odmiennymi uczuciami.

ocenił(a) film na 10
goslawa25

Skupialam sie raczej na grze aktorskiej a nie na religijnej fabule, dlatego ogarnia mnie radosc widzac ponownie ten film.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
goslawa25

Czego nie rozumiesz??:)

ocenił(a) film na 9
nadzia_filmaniak

Kompletnego braku składni Twojej wypowiedzi. Zdumiewa mnie brak logiki. W sumie nie moja sprawa, ale w jaki sposób oceniasz aktorstwo nie patrząc na fabułę i graną postać?

ocenił(a) film na 10
goslawa25

O matko... przeczysz sama sobie, poszukaj wyjasnienia co oznacza "gra aktorska".

ocenił(a) film na 9
nadzia_filmaniak

Ja myślę, że nie rozumiesz tego pojęcia, skoro oceniasz grę aktorską bez oceny wiarygodności granej postaci.

ocenił(a) film na 10
goslawa25

Bez wiarygodnosci?? O niczym takim nie pisalam.

ocenił(a) film na 9
nadzia_filmaniak

Piszesz o ocenie gry aktorskiej, co samo przez się ocenia wiarygodność granej postaci - jak inaczej chcesz ocenić grę aktorską? albo ktoś tworzy postać wiarygodną i widz mu wierzy,albo nie i wtedy to się nazywa złe aktorstwo.

ocenił(a) film na 10
goslawa25

:) To jest mi jasne...I taka wiarygodnosc znalazlam wlasnie w tym filmie poprzez swietna gre aktorow.

ocenił(a) film na 9
nadzia_filmaniak

A po czym stwierdzasz, że znajdujesz wiarygodność w grze aktorskiej, skoro nie skupiasz się w jej ocenie na istocie sprawy, czyli fabule religijnej? i kluczowa kwestia, co dokładnie wywołuje w Tobie uczucie radości? Trochę sobie przeczysz, niestety.

ocenił(a) film na 10
goslawa25

Jejciu... film nam sie podoba i nie rob juz zamieszania ok ?

ocenił(a) film na 9
nadzia_filmaniak

Po prostu nie lubię czytać bzdur. Ale racja, film nam się podoba. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
goslawa25

Nie martw sie, wiem o co Ci chodzi. Minikado2 ma rację, ale tylko temu, że zrozumiała o co chodzi nadzi. A Ty to co napisała. Osobiście uważam że powinno się używać odpowiednich słów do tego co się chce wyrazić. I rozumieć czyjeś takimi jakimi są czyli co nazywają. To potrafisz a umie to niewiele ludzi. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
nadzia_filmaniak

Czy nie potraficie zrozumieć, że jej się ten film kojarzy z dzieciństwem? Z fajnym momentem w życiu? Ja mam setki takich filmów... ogladałam je z kimś, coś wyjątkowego się w moim życiu działo... Czytajcie proszę ze zrozumieniem... przecież to w pierwszym poście jest napisane czarno na białym...Zawsze tylko jak mam okazje jakies urywki z tego filmu obejrzec ogarnia mnie cholerna radosc. Uwielbiam ten film i przypomina mi czasy z dziecinstwa. Bardzo znaczacy jak dla mnie film, ktorego bede ogladac do konca zycia

ocenił(a) film na 10
minikado2

Madrego czlowieka az milo czytac :) Pozdrawiam.:)

ocenił(a) film na 9
minikado2

Rozumiem, że uczucie radości i bodźce je wywołujące zmieniło się nieco w następnym pokoleniu. Jako wapniak, próbujący nadążyć na młodymi powiem: ostatnio ogarnęła mnie radość, na TCM puścili "Egzorcystę", mój ulubiony horror z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 8
goslawa25

I wszystko jasne;) P.S. Ja też jestem wapniakiem;)

ocenił(a) film na 9
minikado2

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones