PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221456}

Sublokatorka II

Single White Female 2: The Psycho
5,1 473
oceny
5,1 10 1 473
Sublokatorka II
powrót do forum filmu Sublokatorka II

o Boshe...

ocenił(a) film na 2

Dałbym jeden, ale nie zasługuje na jeden, bo zawsze coś tam się dzieje. Jedynka lepsza dwójka kopia mizerna , nudy, przewidywalność, gra aktorska katastrofa.

kamil607

Obejrzysz cmentarne wrota to temu filmowi dasz 4/10. Serio. Pomimo, ze dopiero pare minut ogladam go na Tele5.
Ps. Na tym kanale zadne klasyki nie leca, wiec nie ma co sie nastawiac na cos ambitnego.
Pozdro

ocenił(a) film na 2
emjazz

zaszokuję cię, raz na tele 5 puścili Amores perros! a tak po za tym to może cmentarne wrota by mi przypadły do gustu nigdy nie wiadomo

ocenił(a) film na 2
kamil607

A i nie ma co porównywać dwóch jakiś filmów, tym bardziej gdy fabuły są całkowicie różne, bo ja oceniam film oglądając go i patrząc tylko na niego, a nie na to, a mordercze mrówki były gorsze, więc ten film musi mieć więcej... Jak widzę, że zasługuje na ledwo dwa to daje dwa a nie 4 bo inny film jest gorszy

kamil607

No jak cmentarne wrota przypadna Ci do gustu to juz nie bede brał Twoich postów pod uwagę.
Amores Perros? No faktycznie... kobiety były pewnie pod wrażeniem tego co tele5 proponuje.

ocenił(a) film na 2
emjazz

Ty chyba nie Oglądałeś Amores perros! to świetny film o życiu, a ty tu coś z kobietami wyskakujesz... Mi ten film kompletnie się nie podobał, ale były cechy dzięki któremu dałem mu dwa a nie jeden, i na oczko więcej nie zasługuje!

kamil607

Cmentarne wrota to głupi film warty góra oceny 3 Amores perros to wybitny film ocena co najmniej 7 a Sublokatorka 2 warta jest przynajmniej oceny 4 Pańska ocena 2 Sublokatorki 2 to czysta niedorzeczność którą prowokuje Pan innych widzów potrafiących bardziej obiektywnie ocenić ten film Czyjś gust nie jest miernikiem oceny dla ogółu widzów którzy nie ocenili Sublokatorki 2 poniżej 3 Oczywiście każdy ma prawo oceniac po swojemu ale warto brać pod uwagę ocenę wiekszości

ocenił(a) film na 2
soulheart

Gośćiu odwal się, każdy ma inny gust i co myślisz że będę oceniał np na 4 bo średnia filmu wyższa niż 4 jest? Ogarnij się, jak coś Ci się nie podoba w mojej ocenie to zachowaj to dla siebie, bo na pewno jej nie zmienię tylko dlatego, że ty tak uważasza pff

kamil607

Ludzie mają bardzo różne gusta ale niektórzy oceniają bardziej obiektywnie inni bardziej subiektywnie Zbyt niska ocena jest bardziej subiektywna tak jak zbyt wysoka Jeśli jakiś głupek oceni wybitny film na 1 to oznacza że ma taki gust i nie potrafi oceniać filmów obiektywnie Możesz sobie waść oceniać filmy jak Ci pasuje Chciałem tylko zasugerować większy obiektywizm wobec większości widzów

ocenił(a) film na 2
soulheart

Ten film nie jest wybitny, a według ogółu przeciętny. Mi się nie podobał i zaargumentowałem ocenę, więc ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones