PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317900}
5,8 18 144
oceny
5,8 10 1 18144
5,6 28
ocen krytyków
Suburbicon
powrót do forum filmu Suburbicon

Absolutnie nie zgadzam się z tym,że jak ktoś tu wcześniej napisał Clooney sp.....ił ten film.Mnie się go oglądało świetnie,ten film to takie połączenie kina braci Coen z "Dogville".W kinie jak w życiu liczy się pierwsze dobre wrażenie i ten film tak ma,mnie zauroczył od pierwszych scen pięknymi zdjęciami,śliczną scenografią,idealnie ukazanym obrazem sterylnego amerykańskiego miasteczka z lat 50-tych,normalny raj na ziemi,tylko,że nic nie jest tak piękne jak się wydaje na początku.Jest w tym filmie dobrze zbudowana intryga,jest niezły humor,jest świetna po raz kolejny Julianne Moore,a kilka scen to prawdziwe perełki(jak ta z wizytą ubezpieczyciela,czy końcowa w kuchni z synem).Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Właśnie dlatego to "komedia", wszystko takie piękne, a za płotem murzyni, a z drugiej strony niedobry mąż, i siostra knują ... Gdyby nie końcówka dałbym wyższą ocenę.

ocenił(a) film na 3
kleju30

sęk w tym że w tych miasteczkach w latach 50tych NAPRAWDE żyło się jak w raju , a nie lewacy pokroju Clooneya niewiedzieć po co na siłę burzą ten obraz

MocnyVito

Oczywiście, jak w raju z segregacją rasową...

ocenił(a) film na 3
zofiam_filmweb

No ale sama widzisz, raj był jak była segregacja :) Żadna lewacka propaganda tego nie zmieni.

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Trolować trzeba umieć. A ty nawet tego nie potrafisz.

ocenił(a) film na 3
budapest

trzeba mieć coś z głową myśląc, że trollowałem.

ocenił(a) film na 1
Salmonella

Sam jesteś potomkiem pańszczyźnianych niewolników i taką masz mentalność, prostą i zawistną.

ocenił(a) film na 5
wepritz84

No cóż, z tymi pańszczyźnianymi to niestety prawda...

ocenił(a) film na 4
kleju30

Minęło 2 lata od premiery i można pokusić się o próbę podsumowania:
-w filmie brak dwóch podstawowych elementów: "ślicznie" zarysowanego scenariusza i gry aktorskiej.
poza tym reszta może być...

ocenił(a) film na 5
kleju30

Film jest ewidentną nagonką na białych, złych ludzi. Gdyby nie to, to przynajmniej ode mnie miałby wyżej....

ocenił(a) film na 7
kleju30

dobrze sie ogladalo, lekki uklon w strone czarnej komedii bardzo mi pasowal. nie jest to zadna nagonka na bialych bo dzieciak tez byl bialy a nie mial problemow doroslych. zreszta czy wprowadzenie sie vialych do muzynskiej dzielnicy nie byloby tak samo problematyczne ? pewnie by bylo. film wogole nie jest o segregacji rasowej tylko o tym jak bardzo udajemy i jak szybko wkrecamy sie w rozne teorie spiskowe.

ocenił(a) film na 4
kleju30

Za pierwsza połowę filmu daję 8 albo nawet 9, potem "scenarzysta forsę wziął, potem zaczął pić" i druga połowa wg mnie całkowicie niestrawna.
Jak dla mnie - wielkie rozczarowanie i zmarnowany potencjał na fajny film. Szkoda, bo zapowiadał się naprawdę rewelacyjnie, a zakończenie jakby naprawdę brakło pomysłu.

ocenił(a) film na 6
kleju30

W dalszym ciągu uważam, a nawet jestem pewna, że lepiej by się Ciebie czytało gdybyś zastosował spacje po znakach przestankowych. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones