PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34273}

Super zioło

How High
6,9 85 122
oceny
6,9 10 1 85122
4,3 9
ocen krytyków
Super zioło
powrót do forum filmu Super zioło

Myślę że ten film nie przypadnie do gustu osobom z ciężkim poczuciem humoru. Myślę że zioło nie jest takie złe :) ponieważ nikt po nim nie umarł :) sam nie palę :) ale film mi się podobał...POLECAM

ocenił(a) film na 10
hansowaty

film świetny jak jest się naćpanym:)

ocenił(a) film na 10
karolina555131

nie naćpanym tylko spalonym - jaranie to nie ćpanie ; )

ocenił(a) film na 8
lolexX123

Absolutnie dokladnie Panie lolexX.Popieram:)

lolexX123

Oczywiście, że jaranie to ćpanie. Tak samo jak picie alkoholu. KAŻDA używka zmieniająca postrzeganie rzeczywistości JEST narkotykiem, a nie powiesz mi, że po lufie myślisz trzeźwo. Denerwujące jest natomiast traktowanie wyrazu "ćpańie" jako coś cholernie złego, jego pejoratywny wydźwięk. Wszystko przez utarty już wizerunek człowieka zażywającego narkotyki jako wychudzonego heroinisty z opuszczonej stacji metra, spowodowany dzieckiem Reagana - wielką kampanią antynarkotykową i niewyedukowaniem władz pod tym względem.

Chciałbym, słysząc "ćpun", mieć przed oczami obraz uwalonego Salvią Divinorum szamana. :D

ocenił(a) film na 9
karolina555131

Film ogólnie jest wypasisty i jajcarski a jak jeszcze nie masz nic na przeciw jaraniu ziółka to wtedy robi się tym na co czekałeś/czekałaś. A widzę że fajnie i prosto z mostu określasz się mówiąc to co myślisz ;) Pochodzę z bloków więc nie są mi obce takie klimaty jak dobre ziomki, palenie (tytoniu) od czasu do czasu ;) czy też schłodzony browarek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones