PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568255}
6,3 57 073
oceny
6,3 10 1 57073
6,9 17
ocen krytyków
Super 8
powrót do forum filmu Super 8

Film bardzo dobry :) Scena wykolejenia genialna. Ale najbardziej podobały mi się role dziecięce - naprawdę genialnie napisane i zagrane. Zwłaszcza dwójki głównych bohaterów i tego grubszego chłopaka :)

Ale tak jak w temacie - najlepszy był wątek miłosny, po prostu taki fajny, nie wiem, jak to opisać, przypomniały się młodzieńcze zakochania - takie nieśmiałe i ekscytujące jednocześnie :)

ocenił(a) film na 8
tairh

To prawda, role zagrane niezwykle realistycznie, sporo bólu i dramatu, można powiedzieć że film o E.T. przy tym to przedszkole.

ocenił(a) film na 9
tairh

Miałem podobne odczucia. Film jako całość jest "super z drobnymi zastrzeżeniami", ale najlepsze właśnie to zakochanie. Courtney i Fanning uroczo to zagrali, zwłaszcza ona przezajebiście to wyczuła. I nastrojowo podbite muzyczką. W deleted scenes jest jeszcze ładny moment przy przymierzaniu mundurów - Alice bierze wtedy Joego na stronę i zakłada mu ten jego naszyjnik po matce. Piękna scena, szkoda że wyleciała, nie wiedzieć czemu. Tak czy owak wątek poprowadzony jest na medal, aż się nostalgiczna łezka w oku kręci :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones