PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115332}
6,4 21 449
ocen
6,4 10 1 21449
6,6 15
ocen krytyków
Super Size Me
powrót do forum filmu Super Size Me

Jestem szczupła raczej (55 kg przy 170 wzrostu, nie narzekam generalnie), a zdarza mi się
posiłkować w fast foodach. I powiem szczerze, że bardzo chętnie zjadłabym teraz fryteczki i
cheesburgera, a do tego napiła się coli z lodem... Ale trzeba znać umiar, we wszystkim! Ja po
zjedzeniu zestawu powiększonego ledwo się ruszam, a na pewno już nic nie zjem więcej do
końca dnia. Trzeba też pamiętać, żeby nie jeść w w/w miejscach zbyt często... Ja jestem w
maku GÓRA raz w miesiącu. Nie powiem, wole inne miejsca jak np restauracje
wegetariańskie ( pyszny złoty osioł np :)) ) ale przede wszystkim kuchnie domową. Co do filmu
to mnie zaintrygował, nie powiem, zobaczę na pewno jak mi się już wszystkie horrory na liście
do obejrzenia skończą. W każdym razie moim zdaniem większość otyłych Amerykanów jest
sobie sama winna... Kto normalny zjada po kilka burgerów dziennie... Boję się, że ten film
będzie stronniczy... Czy tak jest?

ocenił(a) film na 3
asiczeq

Mamy taki sam wzrost i wagę :) Mi też zdarza się zjadać fast-foody i mam z tego niemałą przyjemność. Gdyby ktoś mi kazał jeść całe życie sałatki, to chyba bym zwariowała...
A co do filmu - jest stronniczy. Niestety.

użytkownik usunięty
Bonnie_filmweb

Ten cały pozew czarnych dziewczyn przeciwko McDonald jest głupi. Nie musiały iść do sklepu po fastfoody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones