PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540267}

Super

6,1 7 523
oceny
6,1 10 1 7523
5,7 6
ocen krytyków
Super
powrót do forum filmu Super

Żałuję

ocenił(a) film na 7

tylko tego, że w świadomości przeciętnego widza istnieje tylko "Kick-Ass". Nie mówię, że to zły film, ale po obejrzeniu "Defendora" i "Super" wiem, że do tamtego już nie wrócę. Oba te filmy to pastisz historii o superbohaterach, ale w przeciwieństwie do "Kick-Ass'a" poza kolorkami i akcją oferują też trochę refleksji i wątpliwości (oczywiście na tyle, na ile konwencja pozwala).
Może zwyczajnie są one skierowane do nieco starszego widza, a "Kick-Ass" od początku celował w nastolatków.

ocenił(a) film na 4
el_jefe

Zgadzam się. Jak dla mnie te filmy może mówią o podobnych rzeczach, ale są utrzymane w różnych konwencjach. Co najważniejsze Kick-Ass kończy się niejako szczęśliwie, a Super jednak pokazuje jak bohater znowu staje się samotny. Bliżej mi do Super niż Kick-Ass, ale oba filmy obejrzałem z chęcią.

ocenił(a) film na 7
el_jefe

A to dlatego, że Kick-Ass miał większy budżet i musiał się zwrócić, oryginał (komiks) kończy się wręcz przygnębiająco, co zmieniono w adaptacji z wiadomych względów. Polecam poczytać;)

truvneeck

Widziałem trzy. Na trzech dobrze się bawiłem ale defendor jest jakby o poziom wyżej od kick-ass'a i super.

el_jefe

Kick ass to tylko kolorki i akcja? Hmm a zauważyłeś w tym filmie rolę Nicolasa Cagea ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones