PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655302}

Supercyklon

Super Cyclone
2,3 379
ocen
2,3 10 1 379
Supercyklon
powrót do forum filmu Supercyklon

Temat do komentowania dla chętnych przy dzisiejszym seansie, 1.10 o 20 w Pulsie.

Valdoraptor23

Czuję się jak na konferencji fizyków jądrowych z jakiegoś Harvardu, tyle samo rozumiem..

Ta burza to POTWÒR.

Valdoraptor23

fajne dymki w paincie zrobili :D

ocenił(a) film na 2
Samarrita

Żyje w szafie oglądał Tytanika 2

Katharsisss

Hahahaha ale mnie tym rozwaliłeś :D

Valdoraptor23

Babka więcej rozpacza po Travisie niż po koledze z pracy. A Travisowi nie chciało się nawet przyjść do helikoptera, gzie i po co on zlazł.

Teraz doktorek chciał POCIESZYĆ i dostał kosza xD

O Travis żyje w kontenerze.

Samarrita

Babka taka zakochana a minę miała jakby myślała: Ej tego tulenia nie było w scenariuszu,.gościu z ulicy skuszony darmowym leczeniem, nie spoufalaj się!

ocenił(a) film na 2
Samarrita

2/10 potwierdza sie to że filmy katastroficzne są słabe.
A to wszystko przez ciepłą wode?

Katharsisss

Nie ma co odkręcać za mocno kranu z ciepłą wodą bo tornado wyleci.

Valdoraptor23

Kochani, mózg mi sie zlansował.... Spokojnej nocy, ide pomęczyć Dallas do łózka :P

hapibo

Miłego czytania.

Film uroczyście wpisuję w zaszczytny poczet jedynek, chyba najgorszy katastrofiak jaki widziałem, szkoda że atomówki nie puścili w to tornado. Masakra.

Do tego te dłużyzny, gadanie o tym samym, podążanie donikąd, ognisty grad itp. Kolega Skompy miał całkowitą rację przyznając 1.

Dobranoc wytrwałym :)

Valdoraptor23

jeszcze 150 stron.... czy to sie kiedyś skończy???? :/

hapibo

Czytaj, czytaj.. Fajna opcja z Powrotu do przyszłości 2 będzie ;)

Valdoraptor23

tzn, tzn, tzn??? Na razie jestem na etapie, że mu wpieprzyli Ci od zakładów i 5 dni przed zamordowaniem Kennediego nie umie sobie przypomniec na nazwiska Oswolda...
jeny, marudzę, ale tak długo to ja chyba jeszcze książki nie czytałam!

hapibo

Nie spoileruję książek :) Mi się podobała jednak, ok ma może trochę dłuższych przestojów ale nie przeszkadzało mi to. Doczekaj do zamachu a potem już będzie z górki.

Valdoraptor23

czyli będzie z gorki na 50 stron przez końcem :P zaraz do niej siadam i dziś juz ja wykończę bo inaczej ona mnie wykończy! ;)

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Absolutnie się zgadzam. Puls się w pełni zrehabilitował po słabym poniedziałku ("Rasa"). Jeden z najgorszych filmów jakie w ogóle widziałem. I dlatego czadersko się oglądało! Ale jedynki jednak nie dam bo aktorzy "wczuwali" się w sytuację a niektóre efekty (prawdopodobnie wycięte z innych filmów) wyglądały znośnie.

Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones