PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 530
ocen
5,5 10 1 31530
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Świetny!

ocenił(a) film na 9

Dla mnie bombowy :-) Genialnie zagrał Supermana ten aktor :-)Czy była jakaś wcześniejsza część w miarę nowa?Czy dopiero te 3 części stare,zdaje się z lat 80 - tych czy jakoś tak.Jeżeli była to jaki dokładnie tytuł i który rok produkcji :-)

Tommy221

Ten film był dla mnie dobry, ale potem powstał Człowiek ze Stali (2013) który miażdży totalnie.
zwiastun: www.youtube.com/watch?v=N29-mRZhxKM

jacob_filmweb

Wiesz,dla mnie ten filn był średnio udany bo troche spaczyli obsade. Co prawda Routh zagrał dobrze,ale tylko Kenta - jako superman był kijowy. Minusem była Lois ( aktorka mało przekonująca) , i motyw z miastem - w superman iv miasto bylp takie ..surowe. A tutaj zrobili z miasta metropolie z technologia w ciagu 5 lat

dawid10809

Dla mnie ten film jest słaby, Routh jest tragiczny, film ma dziwny klimat no i właśnie ta cała Lois ;) Gdy oglądałem go pierwszy raz podobał mi się, ale w tedy jeszcze człowiek był młody i głupi. Człowiek ze Stali jest świetny i sto razy lepszy.

jacob_filmweb

W man of steel podobal mi sie suit supka i ten brak doswiadczenia z mocami .No i brak Luthora ktory sie przejadl. No ,ale wiesz - Lois w mos byla za stara troche :)

dawid10809

za stara? dla mnie była rewelacyjna :) a co do Luthora to będzie w kolejnej części Batman v Superman: Dawn Of Justice, ciekawe jak wypadnie, bo tutaj Luthor również był marny.

jacob_filmweb

Wiesz,Luthor moze byc odegrany swietnie. Mam zaufanie do Eisenberga
,wiesz tylkp ten glos..ale jestem w dobrej mysli. Podobno ma sie pojawić Brainiac...ale ja czekam na bizarro i lobo

dawid10809

ja osobiście liczę na Brainiac'a, ale jeżeli będzie to inny złoczyńca to też będzie dobrze, ważne że w końcu zobaczymy Wonder Woman ;)

jacob_filmweb

Nie wiem czemu robia szum wokolAfflecka i Gadot..to dobrzy aktorzy .pasujacy do roli

jacob_filmweb

ja na duzym ekranie poza ww chcialbym tez zobaczyc nightwinga, red hooda.bizarro,cyvorg supermana,deathstroka i bat girl

użytkownik usunięty
dawid10809

Gdyby pojawił się Lobo, to 80% filmu byłoby rzezią, z mega-rzezią na samym końcu. Wtedy nie mogliby przyznać PG13 ;)

Facet,ta rzeź byłaby bardziej rzeziowata niż wszystkie rzeźie w historii :*

Lobo świetnie nadawałby się jako przeciwnikk JL :) Ale wiesz ,teoretycznie filmy o Loganie też powinny tryskać rzezią i krwią a jak to wgląda to wiemy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones