Brak maski

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że ludzie nie poznają Supermana mimo, że nie nosi żadnej maski?

2
  • Z tego co pamiętam to w starszych komiksach sam Superman wyjaśniał to w sposób, że cały czas wprawia swoje ciało w lekki ruch i żadne zdjęcie nie mogło być dobrze zrobione, bowiem zawsze wychodziło zamazane. Jak ten problem wyjaśnili w nowszych publikacjach, jak i w tym filmie? Nie mam pojęcia. Okulary i inna fryzura no i usposobienie wielkiego gapy odsuwało alter ego Supermana z kręgu podejrzanych, nikt nie spodziewał się że ktoś tak nieporadny jak Clark Kent mógłby być tym pełnym majestatu wzbudzającym podziw superbohaterem.

• Dlaczego, więc twórcy filmu zrobili z tych ludzi idiotów? Superman jest na pierwszych stronach gazet, nawet dziecko robi mu zdjęcie komórką, ja wszystko rozumiem, nieporadność, okulary, fryzura, ale ON MA TĄ SAMĄ TWARZ .I jeszcze ta Lois Lane, która ma z nim dziecko i nie wie, że to ten sam facet, tylko raz w biurze przez myśl jej przechodzi czy przypadkiem Kent nie ma takiego samego wzrostu, jak Superman, (no, fakt, to przecież jedyne podobieństwo,które rzuca się w oczy) na szczęście Kent macha do niej i robi głupkowatą minę, co pozwala jej rozmyć wszelkie wątpliwości . Ja tego nie łapię. Ten motyw z ciągłym ruchem ze starszych komiksów przecież już by coś wyjaśnił.
      Wg mnie to żenada.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: