PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523620}
5,8 24 665
ocen
5,8 10 1 24665
5,5 11
ocen krytyków
Supermarket
powrót do forum filmu Supermarket

Daje 6

ocenił(a) film na 6

Myslalem, ze bedzie wiecej, bo lubie Dziedziela i spodziwalem sie czegos lepszego, niestety tworcom filmu pomyslow starczylo tylko do pierwszej polowy, pozniej to juz poza chaosem nie ma prawie nic.

ocenił(a) film na 8
Maciekq

Ty jesteś niezły chaos. Pewnie myslałeś, że od połowy będą się rżnąć piłami spalinowymi w podziemiach?

ocenił(a) film na 6
koval1125

Bo ten film to takie nie wiadomo co. Ze zwiastunów wydawało się, że będzie to ciekawa historia wpleciona w codzienne życie supermarketu. Temat interesujący, bo większość klientów takich sklepów nie ma pojęcia jak to wszystko działa. Ponadto o tym filmu jeszcze nie było, więc temat nie jest wyeksploatowany i można było zrobić coś ciekawego.
Niestety wyszedł z tego absurd. Nie wiem kto głupszy w tym filmie był - ochroniarze którzy katowali klienta licząc że ujdzie im to płazem, czy klient który na to się zgadzał poprzez swoją bierność i brak pomysłu na rozwiązanie tej sytuacji. Oczywiście powszechnie wiadomym jest, że ludzie w ekstremalnych warunkach zachowują się w sposób niewytłumaczalny i trudny do przewidzenia, ale czy konflikt o rzekomo skradziony towar o wartości kilkuset złotych to taka właśnie sytuacja? Tak, wiem, dorobiono do tego teorię że firma ochroniarska poleci jak coś jeszcze ze sklepu zginie, ale gdyby wezwali policję to efekt byłby ten sam - złodziej został wykryty i złapany.
Dla mnie trochę to się kupy nie trzyma ;)

ocenił(a) film na 6
pafffcio86

Omyłkowo założyłem nowy temat, tam trochę moich odczuć związanych z filmem. Oto link: http://www.filmweb.pl/film/Supermarket-2012-523620/discussion/Dobre+SF,2529831

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones