PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 59 736
ocen
6,4 10 1 59736
7,4 24
oceny krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

jak w tytule. żenada na maksa. jak można nie czuć tego humoru??i interpretować go dosłownie..masakra..

ocenił(a) film na 5
szefmati

interpretować można filmy na poziomie, dzieła a nie tego typu.
chwilami owszem był bardzo zabawny, ale i tak jest to rodzaj humoru na granicy głupoty, wiadomo, głupota śmieszy najbardziej...
wyszukane to to specjalnie nie było, a nie wszystkich 'śmieszy' to samo, więc co to za post? ;)

ocenił(a) film na 6
xfu

Naprawdę zabawny to w tym filmie był tylko McLovin a.k.a. Fogel

ocenił(a) film na 5
szefmati

Rozumieć, a czuć to dwie różne sprawy. Czujesz - jeśli odpowiada ci ten typ komedii, rozumiesz - jeśli wiesz na czym polega dowcip w tym filmie, ale nie koniecznie cię to bawi.

ocenił(a) film na 9
szefmati

komedia świetna, ale tutaj dla "znafców" liczy się dzieło i przesłanie.

szefmati

jedyny problem to taki, że ten sił i hm "HUMOR" jest na siłę. i teksty typu 'mistrz cipki' i inne są po prostu idiotyczne, świadczą o mega zakompleksieniu (co z resztą widac, po naszych hmmm... 'bohaterach') i niedorozwoju umysłowym oraz piekielnej desperacji do popychania.
kto lubi takie filmy to , że zacytuję z tego WYBITNEGO ARCYDZIEŁA "gnój zamiast mózgu". dziękuję.

ocenił(a) film na 8
Eryniae

"z resztą"? a po jakiemu to?

ocenił(a) film na 9
Eryniae

Ciężko mi stwierdzić, czy jesteś kobietą czy mężczyzną ale jeżeli jesteś tym drugim, to powiedz mi proszę, że nie mówiłeś tak albo chociać podobnie kiedy byłeś młody. Tak było, jest i będzie. Przychodzi czas w życiu mężczyzny kiedy to pierwsze "pchnięcie" staje się naprawdę ważne. Głupie, ale prawdziwe.

szefmati

Proszę o wypisanie mi zabawnych scen, momentów w tym filmie. Ja nie znalazłem ani jednej mimo, że lubię amerykański humor.

ocenił(a) film na 7
Lukasz Malik

zieeeeeeeew

ocenił(a) film na 8
Lukasz Malik

Mamy Ci wypisać to, czego i tak nie rozumiesz? To tak jakbys poprosil nauczyciela aby wypisał Ci teorie superstrun. Ale po co?

szefmati

(nie)Inteligencja tego filmu powala. Bohaterowie to nieokrzesane ciamajdy, film jest po prostu dla typowych amerykańskich nastolatków (jak wiadomo polscy a amerykańscy to jedno to samo). Dialogi żenujące, wszystko brane dosłownie. Może i było kilka zabawnych scen, które można wyliczyć na palcach jednej ręki, ale w porównaniu z resztą głupoty... nie mam więcej pytań. Ode mnie 3/10, po prostu słabizna.

szefmati

absurd w czystej postaci, gratulacje dla aktorów !

ocenił(a) film na 5
szefmati

Ten film reprezentuje dokładnie taki sam poziom jak twoja wypowiedź. Żenujące jest to, że ktoś takie filmy kręci. Oglądając ten film czułem się zażenowany tak niskich lotów nieśmiesznym wogóle humorem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
yossarian84

Cos dretwi ludzie albo moze jacys emeryci sami

dominas_filmweb

Ewentualnie fani ambitniejszego humoru niż ten przedstawiony w filmie.

ocenił(a) film na 9
GarvinSitho

to podaj jakis tytul ambitniejszy bo tez bym sie posmial a moze czego nie widzialem .

dominas_filmweb

Gangsterzy i filantropi , Hot Fuzz , Czas surferów etc.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

"wogóle"?
Widzę kolejny tytan intelektu po zaocznej maturze i kursie doksztalcajacym


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones