PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 59 741
ocen
6,4 10 1 59741
7,4 24
oceny krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

Polakom brakuje jaj:)

ocenił(a) film na 8

Film jest świetny i spokojnie może rywalizować z American Pie, typowa komedia młodzieżowa, nie wiem dlaczego tak wiele osób stwierdza, że produkcja ta jest żałosna. Ocena na międzynarodowej stronie imdb.com wynosi 7,9, to jeden z tych nielicznych przypadków, gdy jest ona wyższa niż na filmweb, więc to o czymś świadczy, widocznie wielu osobą brakuje jaj:):):) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
Big_Red

Problem w tym, że temu filmowi bliżej do American Beauty niż American Pie. Negatywne oceny pochodzą zapewne w duzym stopniu od osób, które chciały obejrzeć odmóżdżacz właśnie w rodzaju AP, a dostały jakieś rozkminy młodych frustratów i nie załapały klimatu (np. ze względu na swój skromny potencjał intelektualny).

ocenił(a) film na 9
KingOfWine

Problem w tym, że nie musi rywalizować z American Pie ponieważ jest od niego duuuużo lepszy... w 100% zgadzam się z "Twórcą" postu ;) / pzdr.

ocenił(a) film na 7
Smokey

Ja takze się z wami wszystkimi zgadzam! ;]

ocenił(a) film na 2
Big_Red

Ja się przyznaję - brakuje mi jaj. Od dziecka.

Big_Red

Za inteligentne dla POlaczków, wolą tego debila z AP srającego i całującego się z facetem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones