PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430428}

Surogaci

Surrogates
6,4 86 693
oceny
6,4 10 1 86693
4,8 5
ocen krytyków
Surogaci
powrót do forum filmu Surogaci

5/10

ocenił(a) film na 5

Słabiutki nie polecam.

hubertusok

Zgadzam sie. Dla mnie 3/10. Strasznie nudny, bezsensowna fabula !!!!! Nie wiem jak udalo mi sie dotrwac do konca... Na jeden raz !!!! P;)

użytkownik usunięty
hubertusok

Też się zgadzam. Bruce Willis staje się ikoną słabego, coraz bardziej schematycznego i nieprzekonującego Hollywood. W większości filmów grał słabo - zapamiętałem go pozytywnie jedynie z Sim City i Pulp Fiction. W pozostałych gra zbawcę świata (łącznie z 12 małp! i tym teraz), a to mnie odrzuca.

ocenił(a) film na 5
hubertusok

Skoro "słabiutki" to dlaczego oceniasz jako "średni"? 5/10 oznacza właśnie "średni". Wtórny analfabetyzm?
.

ocenił(a) film na 9
hubertusok

Nie mam pojęcia, skąd taka marna opinia, gdyż film jest naprawdę ciekawy i pokazuje historię, która według mnie ma prawo się wydarzyć. Jeśli już teraz mój telefon sam rozpoznaje gdzie jestem i automatycznie się wycisza, pokazuje mi informację, że zaraz czas wychodzić i przy okazji podrzuca mapę z korkami na drodze, a Google stworzyło smartglasses na Androidzie, z mikro wyświetlaczem, to za 100 lat zapewne będziemy podróżować we własnych klonach.

ocenił(a) film na 6
Matt223

Historia może i jest ciekawa i być może ma prawo się wydarzyć, jednak sam film nie jest według mnie dostatecznie wciągający, brakuje mu odpowiedniego klimatu by można było go nazwać dobrym. Jest niezły, ale niestety nic ponadto.

ocenił(a) film na 5
hubertusok

Jak ja uwielbiam takie puste pozbawione merytoryki wywody-Rada na przyszlosc: nie masz nic konkretnego do powiedzenia? to sie nie wypowiadaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones