PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430428}

Surogaci

Surrogates
6,4 86 694
oceny
6,4 10 1 86694
4,8 5
ocen krytyków
Surogaci
powrót do forum filmu Surogaci

W końcówce wyjaśniają, że Canter wykorzystał jej surogata(tudzież zrobił jego duplikat -w końcu dla niego, to nie problem) i ten surogat wyłapał kulkę w głowę. Natomiast nie zauważyłem żeby powiedzieli co się stało z prawdziwą Peters? Kiedy zabrała Willisowi sprzęt, myślałem, że pracuje dla korporacji, ale wedle faktów z końcówki, była jednak dobrą osobą. Trochę dziwnę, że nie pokazali jej więcej ani nie powiedzieli, czy coś się z nią stało. No chyba, że coś przeoczyłem albo jakąś scenę wycięli.

ocenił(a) film na 6
Tracker

Zabili Ją przecież , była scena gdy surogat włamał się do domu Peeeters i potraktował Ją kulką...i potem przejęli Jej surogata :)

PIOTREK_7

Cholera, to albo to jakimś cudem przegapiłem albo w tej wersji dvd, którą oglądałem tego nie było. Dzięki za objaśnienie :)

Tracker

nie bylo zeczywiscie jak kiedys ogladalem.Jednak widzialem ten film ostanio i byl,ze ja w domu zastrzelil surogat

thelegend9

czyli jest jakaś wersja z dodatkowymi scenami?;)

ocenił(a) film na 8
lavi

W zasadzie, to jest tak z wieloma filmami, gdzie dość istotne wątki fabularne nie są dodawane do wersji kinowej i pewne rzeczy mogą nie być dostatecznie jasne. Ot co, taki np. film Total Recall, gdzie w wersji reżyserskiej pojawia się kilka scen więcej, w tym scena zamykająca film diametralnie zmienia odbiór całego dzieła.

Oriflamme

nice. muszę gdzieś dorwać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones