PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 279
ocen
7,5 10 1 212279
5,7 22
oceny krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Co z córką?

ocenił(a) film na 8

Czytał ktoś tekst, na którym film został oparty? Mam pytanie, czy ktoś wie co dalej było z Johanną i Anthonym? Film został jakby urwany, nie wyjaśniając co było dalej.. Czy ktoś wie jak ich losy potoczyły się dalej? Też ciekawi mnie co z tym chłopczykiem co zabił Sweeneya... Czy nie zrobili z niego zabójcy kolejnego pokolenia.

ocenił(a) film na 8
joanne_4

Jakoś brak odzewu, a w sumie rzeczywiście to interesujące ;) Wie ktoś coś? Wyczytał? Albo gdzieś wyszukał?

joanne_4

http://www.filmopolis.pl/dodatki-blu-ray-dvd/materiay-zza-kulis/679-sweeney-todd -demoniczny-golibroda-z-fleet-street-o-kulisach

te postacie mogły byc wymyślone dla potrzeb filmu ;)

ocenił(a) film na 9
joanne_4

Sweeney Todd to podobno postać fikcyjna, uznawana razem z Panią Lovett za największych zabójców XIX. Niektóre książki mówią, że żył naprawdę, niektóre że był wymyślony ale jakby dobrze poszukać to myślę że coś o nim by się znalazło. Jeżeli się nie mylę to film ten był oparty o prawdziwy musical wystawiany w teatrze. Istnieje też książka ,ale chyba jest to tylko "lektórka" z j.Angielskiego.

ocenił(a) film na 8
joanne_4

To są postacie fikcyjne, ale w opowiadaniu "Sznur Pereł", na którym wszystko to było bazowane, Toby (chłopiec) trafia do szpitala psychiatrycznego, a Johanna i Anthony żyją długo i szczęśliwie.

ocenił(a) film na 8
13Gniewny

A chłopiec później umiera, w pożarze chyba.

ocenił(a) film na 8
13Gniewny

Dzięki wielkie za odpowiedź:) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones