PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 329
ocen
7,5 10 1 212329
5,8 25
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Chyba pierwszy musical, który w życiu obejrzałem. Sam z siebie nigdy pewnie bym takiego filmu nie obejrzał, ale poleciła mi go znajoma i na prawdę nie żałuję tych dwóch godzin!

Znacie jakieś podobne filmy do tego?

ocenił(a) film na 7
Rafal_85_

spróbuj może to: http://www.filmweb.pl/film/Les+Miserables+N%C4%99dznicy-2012-599595

bokor

Właśnie czegoś takiego szukałem :)

ocenił(a) film na 10
Rafal_85_

Dokładnie, genialny film! Nie przepadam raczej za musicalami, ale ten jest bardzo klimatyczny, ma świetną scenerię (Londyn ♥), intrygującą historię, wpadające w ucho i niemęczące piosenki oraz jest wyśmienicie zagrany. Szczerze, to zdecydowałam się oglądnąć ten film ze względu na Alana Rickmana i jestem zachwycona. Mój ulubiony Rickman zagrał bardzo dobrze, to samo mogę powiedzieć o Deppie (którego do tej pory nie lubiłam) i Helenie (którą akurat zawsze bardzo lubiłam). Młody Jamie Campbell Bower też dobrze sobie ze swoją rolą poradził. Nie ma co gadać, polecam oglądnąć! 10/10

Pearl158

Alan Rickman zagrał bardzo dobrze, poza tym Johnny Depp i Helena są urodzeni do tego, żeby ze sobą razem grać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones