PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147373}
5,9 229
ocen
5,9 10 1 229
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

10/10 - genialny film!

użytkownik usunięty

Świetna reżyseria, aktorstwo (no, pomijając Stellę Rho, która miejscami była dość pretensjonalna). Czarujący teatralny obraz, pełen ekspresji i kunsztu.
I ten Tod Slaughter, jego śmiech, quasi-komiczna kreacja makabrycznej postaci, ach, cudo!
Polecam szczerze.

użytkownik usunięty

Po obejrzeniu tych filmów, które zdażyłam po dodaniu komentarza wyżej, nie przyznałabym już noty 10/10.

No tak, wybitny nie jest :) ale jest całkiem dobry, klimatyczny, ma dużo mrocznego uroku, a tak wysoka nota od Ciebie pozwala zauważyć, że robi wrażenie w czasie oglądania i chociaż krótko po nim :)

Ja dałam siódemkę, ale to ze względu na to, że bardzo lubię kino tego typu :) Nie każdemu widzowi film przypadnie do gustu, bo toczy się o wiele wolniej niż te współczesne i ma zupełnie odmienny klimat. Ale dla amatorów starego kina grozy, w którym grozy w sumie jest mało - jak najbardziej :)

użytkownik usunięty
_Blatta_

Tuż po obejrzeniu faktycznie zostawia fantastyczne wrażenie. Jednakże chodzi o to, że wcześniej nie widziałam wielu intrygujących filmów, chociażby klasyków kina, które zawyżyły moją poprzeczkę.
Wcześniej ten film był, czymś 'wow', nigdy nie widziałam takiego obrazu.

Teraz otrzymuje, jak większość filmów: 5 - miły, ale nihil novi sub sole dla mojego ducha.

_Blatta_

A ską go wzieliście bo ja bym chętnie obejżała

ocenił(a) film na 5
kzorro

Jest teraz dostępny na Netflixie :-P

Bujdka1992

O matko, ale wstyd za odkopaną ortografię sprzed 12 lat..., ale w sumie dziękuję za informację, dalej chętnie obejrzę haha

ocenił(a) film na 5
kzorro

Kto nigdy nie strzelił ortografa, niech pierwszy rzuci słownikiem ^_^ Miłego sensu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones