PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1018}
7,4 43 103
oceny
7,4 10 1 43103
7,5 26
ocen krytyków
Easy Rider
powrót do forum filmu Easy Rider

bardzo długo chciałem to obejrzeć, sława tego filmu bardzo go wyprzedza, historyczny utwór
któremu przypisuje się początki metalu, hołd dla epoki hipisów , hołd dla wolności , tyle o
tym czytałem, tyle się nasłuchałem... a co dostałem ? randomowe ujęcia dwóch facetów
jadących na motorach którzy na postojach gadają a w końcu (też jadąc) dostają po kulce.
Pomijając żenujące dialogi które brzmią jak improwizowane, pomijając jakikolwiek brak
fabuły, pomijając już w ogóle wszystko chciałbym wiedzieć jedno: czym wy się tak
zachwycacie? bo jak dla mnie to jest kolejny dowód na to że amrykański marketing zrobi
przedmiotem kultu nawet kupe gówna ;/

ocenił(a) film na 7
kevin_moore

Ja też się nad tym zastanawiałem i powiem ci że tu chodzi o ukazanie ich samego STYLU życia a nie jakiejś konkretnej historii, która w tym filmie jest tylko tłem. Film stworzony 1969; przyznam że niektóre ujęcia strasznie mnie irytowały no ale to stary film więc mogę to znieść

kevin_moore

Kompletny gniot propagujący "wolność " polegająca na handlu i zażywaniu narkotyków, wizyty w burdelach i komunach hipisów no i- żeby było malowniczo- jazdę na Harleyach przez USA. Wynudziłem się w sumie na tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones