PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692649}

Sygnał

The Signal
5,9 17 889
ocen
5,9 10 1 17889
Sygnał
powrót do forum filmu Sygnał

Duże zaskoczenie!

ocenił(a) film na 8

Patrząc na ocenę tego filmu, spodziewałem się kolejnego przeciętniaka których ostatnio na pęczki. A
tu...takie zaskoczenie! Zupełnie nie rozumiem tak niskiej oceny...

ocenił(a) film na 5
Matteuush

Bo i film jest kiepski. Mało spójny i przesadnie udziwniony.

ocenił(a) film na 8
Mariusz_760301

Na ocenę 3, tak?

ocenił(a) film na 5
Matteuush

Tak. 3 = słaby.
Film jest słaby więc 3 ka.

Matteuush

dobrze zagrany swietne zdjecia 3ma w napieciu i niepewnosci. najlepszy sf ostatnich lat

vanillasushy

to prawda.

ocenił(a) film na 9
vanillasushy

Bardzo mi sie podobal. Obok "beyond the black rainbow"; "Another Earth", "Paranoia 1.0" jeden z lepszych sf w ogole

ocenił(a) film na 3
Matteuush

są gusta i guściki ;-) do mnie film zupełnie nie przemówił choć koncept gdzieś tam był spoko.

ocenił(a) film na 7
Matteuush

podpisuje się pod tym :)

ocenił(a) film na 8
Matteuush

swietny. Udziwniony? no dziwne gdyby sci fi mialo byc ''nie dziwne''. Jedenz lepszychw ostatnich latach.milion razy lepszy od nudnego patetycznego interstellar

ocenił(a) film na 8
sandra0107

Oj Sandra nie przesadzaj :)

ocenił(a) film na 8
zachar21

nie przesadzam, prawde powiedzialam ;)

ocenił(a) film na 8
sandra0107

Jezus Maria dokładnie! Myślałem już, że tylko ja nie klękam na kolana przed najnowszym dzieckiem Nolana ;) Signal jest o wiele lepsze, od tej ohydnej polemiki z równie tragiczną "Odyseją" Kubricka...

ocenił(a) film na 8
SiZar114

no nie, na odyseje slowa nie dam powiedziec. Klasyk i juz.

ocenił(a) film na 8
sandra0107

Klasyk, czy nie, ja zdecydowanie nie znoszę tego tworu ;) Cała twórczość Kubricka mi nie za bardzo podchodzi. Jego jedynym filmem dobrym od początku do końca jest "Full Metal Jacket" ;)

ocenił(a) film na 9
SiZar114

Ale fakt,że masz za niską inteligencję,żeby coś zrozumieć nie stanowi na szczęście o wartości danego dzieła:)

ocenił(a) film na 8
Ivan_The_Maskarator

To, że coś mi się nie podoba, świadczy o mojej głupocie? Brawo! Jak dobrze, że na każdym forum znajdzie się ktoś, kto nie potrafi poprowadzić dyskusji, tylko ubliżyć innemu użytkownikowi. Twój komentarz świadczy o niskim poziomie Twojej kultury, podczas gdy mój gust filmowy, świadczy tylko i wyłącznie o... moim guście filmowym...

ocenił(a) film na 9
sandra0107

Masz racje Sandra - ale nie jest lepszy milion razy tylko 1780 razy. Interstellar to mega patetyczny gniot dla zgniataczy kukurydzy

ocenił(a) film na 8
Matteuush

jeden z bardziej interesujacych filmow sci fi, taki jaki lubie czyli pogmatwany ;) jak najbardziej zasluguje na 8/10

ocenił(a) film na 8
Matteuush

Ocena zaniżona przez miłośników transformersów i wielbicieli hobbita. Jeśli ktoś jest głupi, to niech nie wychodzi poza swoje możliwości, a już na pewno niech się odwali od oceniania.

ocenił(a) film na 4
Matteuush

Jak dla mnie świetne rozpoczęcie i świetne zakończenie. Sam środek filmu, jego treść momentami się dla mnie dłużyły. Pojawiały się niby ciekawe wątki, ale nie do końca mnie wciągnęły. Przyznać jednak trzeba, że zdjęcia i montaż zostały wykonane w bardzo gustowny sposób.

ocenił(a) film na 5
maiahaoo

W pełni się zgadzam, bo mimo naprawdę wybornego początku i niezłego zakończenia, to sam środek filmu... no właśnie dla mnie też jakiś nużący. Pozostał jakiś taki niedosyt, liczyłem na więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones