PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584455}

Sylwester w Nowym Jorku

New Year's Eve
6,3 69 629
ocen
6,3 10 1 69629
4,8 8
ocen krytyków
Sylwester w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Sylwester w Nowym Jorku

Czytając Wasze komentarze, wydaje mi się, że pomimo prostej fabuły, nie zrozumieliście filmu. Bardziej Was interesuje, jak w takiej kiepskiej produkcji tyle "gwiazd" w tym wystąpiło. Ani przez chwilę nie porównałam filmu do "To właśnie miłość", chociaż kluczowym słowem opisującym ten film jest właśnie miłość. Ładnie opisane historie, z sensem i w sumie z morałem. Bardzo miły film:)

ocenił(a) film na 8
Marta_Tusinska

popieram. niestety większość ocenia ten film poprzez pryzmat gwiazd w nim występujących. ten film zawiera ciekawe historie, można wyciągnąć morał z tego filmu :)

ocenił(a) film na 3
paulina12469

Film zdecydowanie zawiera ciekawe historie z morałem, ale jest totalnie źle wyreżyserowany..Muszę powiedzieć, że jest nawet bardzo głupi. Reżyser nic nie pozostawił widzowi i jego wyobraźni, wszystko jest wręcz podane na tacy. Historia z Michelle Pfeiffer jest bardzo przewidywalna i już wystąpiła w paru innych filmach. (Scena, kiedy pokazała Efronowi swoją listę "to do" i sama zasugerowała jak ją ukończyć poprzez "use ur imagination" oraz kiedy usłyszała przykre słowa o sobie z ust Efrona są bezsensowne, dla ludzi niemyślących..)

ocenił(a) film na 4
Marta_Tusinska

Zrozumiałem i dlatego tak słabo oceniam ten film. Historie do bólu banalne. Byłoby 5 gdyby nie Kobieta-Koń.

ocenił(a) film na 9
Marta_Tusinska

Ten film jest świetny. Ludzie na świecie jak i w tym filmie są tak różnorodni dlatego na wiele sposobów postrzegamy "Sylwester w Nowym Yorku". Część osób oglądała go na sucho bez emocji tłumacząc że rozumieją, a inni potrafili się utożsamiać z tymi postaciami lub ich historiami.

ocenił(a) film na 9
Marta_Tusinska

Obejrzałam film ze względu na obsadę. Muszę przyznać ,że bardzo mi się spodobał. Akurat na taki luźny dzień.
Po prostu ten film był lekki żadnych intryg,zdrad itp. Miło go się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones