PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 576
ocen
7,7 10 1 250576
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Żadna obsługa, klienci, monitoring, nikt i nic, zupełnie nic i zupełnie nikt nie może zidentyfikować człowieka.

ocenił(a) film na 8
Guttural

Ale o co chodzi?

braveseverus

O alibi głównego bohatera.

ocenił(a) film na 8
Guttural

1. W 2003 nie było monitoringu w polskich miastach.
2. Pamiętasz kto siedział obok Ciebie jak byłeś ostatni raz w kinie? Ja nie.

ocenił(a) film na 8
Guttural

Akcja filmu toczy się około 1996 - 1997 roku. Czy był wtedy monitoring?

tellchar

Ten facet nawet nie podpowiedział służbom na jakim filmie był, mógł podać tytuł i godzinę, sprawdzić kto był wtedy na zmianie z pracowników, no nie ma takiej opcji, żeby nie można było zweryfikować czy był w kinie czy też nie, no litości..

Guttural

Zgadza się, ten główny bohater to taka pipa, że aż żal. A tymczasem w którejś z pierwszych scen mówi, że studiował geografię. Z tak "lotnym" umysłem nie skończyłby nawet liceum.

ocenił(a) film na 9
Guttural

Przeczytaj sobie książkę 25 lat niewinności i zrozumiesz ze mozna trafic do wiezienia za niewinność , po prostu chcieli to zamknęli

ocenił(a) film na 10
Guttural

Monitoring sam pamiętam jak kamery wprowadzali na ulicach i to był szok.

Guttural

Jakby co to kajfusy!

Guttural

Po co zadawać sobie tyle trudu? Staruszka potwierdziła? Mamy złodzieja. Jakieś monitoringi wymyślasz...

ocenił(a) film na 8
Guttural

Dla mnie też to trochę dziwne że nikt nie mógł potwierdzić jego zeznania, jego adwokat wiele się nie wysilał żeby ustalić to i owo, w scenie gdy główny bochater wychodzi z kina na początku filmu widać kamerkę nad nim, atrapa ??

użytkownik usunięty
Ivoul

A Tomek Komenda tez nie mógl potwierdzic, że to nie on zrobil ? jak system chce cie usadzic to cie usadzi

użytkownik usunięty
Guttural

To coś Ci napisze jak działa policja. Zostałam okradziona, włam internetowy. Zgłoszony na policji. Po złożeniu zeznań zrobiłam swoje śledztwo. Krotkie, acz owocne. Dałam policji personalia, adres, nr telefonu, wszystko. Po kilku miesiącach otrzymałam pismo, że sprawa umorzona, mimo, że było wielu pokrzywdzonych i wartość szkód była wyższa niż zakładana niska szkodliwość czynu. Ja natomiast wylistowalam min 4 paragrafy m.in. kradzież tożsamości, która podobno w pl jest karalna.... Policja nie zrobiła nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones