PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780829}

Synalek

Mon poussin
5,5 3 322
oceny
5,5 10 1 3322
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

Jak wiele filmów o relacjach damsko-męskich nie spodziewałem się, że czymś mnie zaskoczy.Jednak okazało się iż to bardzo sprawnie zrobiona komedia o rzeczach tak oczywistych jak miłość, rozstanie, nadopiekuńczy rodzice, wredna siostra, skoki na bok czy wojna płci. Pomimo banalności tematu szczególnie urzekła mnie historia wojna dorosłych oraz wspominki o imtymnych spotkaniach w bardzo różnych i dziwnych miejscach. Nie ma tu nagości ale są świetne wstawki jak obrzydzić ukochaną przy okazji nie kłamiąc ani jotę. Stereotypy o teściowej i męskich świniach przeplatają się z kłamliwymi reklamami i udawaniem rodziny. Po prostu samo życie.
Plus za dialogi , ładne zdjęcia, niezłe aktorstwo , sprawny montaż i logikę zdarzeń
Minus za infantylną historię podlaną słodkim happy endem.
Jeszcze jedno oprócz chichotu na sali zarówno dorosłych jak i nastolatków to scena z przystojnym aktorem wywołała ogólny i głośny jęk zachwytu.

ocenił(a) film na 7
lutek

ooo!
no i to mnie bardzo zachęciło, chcę zobaczyć, muszę,
a jeszcze gdy zobaczyłam w roli mamy moją ulubioną aktorkę drugoplanową to już lecę, pędzę, kocham kino francuskie i mam ochotę na coś świeżego i śmiać się do łez :)
dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
lutek

ja również byłam przyjemnie zaskoczona, sala reagowała podobnie - płakałam ze śmiechu, brzuch mnie już bolał... a propos sceny w gabinecie z przystojnym pacjentem - za mną siedzieli znajoma para lekarzy - i śmiali się tak samo i komentowali "o! to to właśnie!" ;) czyli w realu może być podobnie ;)

ocenił(a) film na 6
lutek

Zgadzam się z Twoim komentarze.Nawet spoko komedia,parę śmiesznych momentów,film w sam raz na wyluzowanie się.

lutek

" komedia o rzeczach tak oczywistych jak miłość, rozstanie, nadopiekuńczy rodzice, wredna siostra, skoki na bok " czyli gów........ film

Cyber_Atak

A mnie się podobał bo był o rodzinie i emocjach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones