PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625516}

Syrup

5,7 2 786
ocen
5,7 10 1 2786
Syrup
powrót do forum filmu Syrup

dobre kino

ocenił(a) film na 8

Teoretycznie jest to film o kampanii marketingowej, o wszechobecnym wyścigu szczurów,
o walce pomiędzy potentatami napojów o udział w rynku.

Według mnie film ten jednak idealnie ukazuje jak teraz żyjemy..
szybko, intensywnie, nie prawdziwie... przybieramy maski i ukazujemy się w nich światu...
wiecznie uprawiamy marketing własny.
Próbujemy sprzedać siebie w odpowiedni sposób, właściwej grupie docelowej.
I pewnie w wielu przypadkach robimy to nieświadomie, ale z reguły kreujemy własny wizerunek w konkretnym celu. Chłodna i profesjonalna bizneswoman czy też mega pewny siebie facet, który zdobędzie wszystko co chce, nawet za bardzo się nie starając.
Każdy ma swoją maskę... tylko po co ?

Ilu osobą udało się nas tak na prawdę poznać .. ilu osobą na to pozwoliliśmy ?
Co raz rzadziej podejmujemy niestety to ryzyko ukazania prawdziwych siebie.
Dramat, ukazujący nam ten niewłaściwy nurt narzucony przez otoczenie i świat.

Bardzo dobrze nakręcony i zrealizowany obraz. Historia nie nudzi, biegnie w właściwym
dla siebie tempie, nie pozwalając odbiorcy na znużenie tematem.
Całość filmu zrealizowana w Nowym Yorku, więc jak dla mnie to dodatkowy atut.

Fajnie zbudowane postacie.. przekonywujące i z lekką nutką humoru.
Postać Podstępnego Peta.. moja ulubiona :)

Warto obejrzeć... trochę inna pozycja, odbiegająca od kina typowo popularnego.

ocenił(a) film na 7
kulturalneuczucia

Całkiem dobry.Fajnie ujęty temat wyścigu w korporacji. Trochę zabawny. I jest AMBER HEARD.

ocenił(a) film na 7
kulturalneuczucia

Bardzo podobnie odebrałam ten film. Dla mnie nie była to "kolejna miłosna historyjka", jak to wielu tutaj twierdzi. Miłości w filmie było tyle, co kot napłakał... Dla mnie jest to film o tym, jak okrutny jest świat biznesu. Jakie maski muszą przybierać niektórzy, aby na szczycie tego świata się znaleźć. Dodatkowo film dotyczy tematyki marketingowej/ekonomicznej, więc u mnie już ma plus. Było w nim sporo prawdy. Oczywiście z lekkim komediowym aspektem. Jeżeli jednak ktoś szuka zwykłej komedii, to w tym filmie raczej jej nie znajdzie. Film zdecydowanie bardziej przypomina dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones