PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 478
ocen
7,8 10 1 629478
7,6 37
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Choć minęło już trochę czasu, od kiedy pierwszy raz oglądałem ten film, to przyznam, że za pierwszym razem reżyser mnie wywiódł w pole. Dziś się trochę dziwię sobie, ale na prawdę gdy pierwszy raz oglądałem film, byłem przekonany, że Malcolm jest żywym człowiekiem, aż do momentu pamiętnej sceny, gdy odkrywa on prawdę o sobie samym. Oglądając film drugi raz, mogę stwierdzić, że zdradza on pewne szczegóły o tym świadczące, jednak jak widać trzymał mnie w takim napięciu za pierwszym razem, że zupełnie ich nie zauważyłem, a dopiero później stało się jasne to, co w bardzo subtelny sposób przekazywano od samego początku.

gasnace_slonce

Nie tylko Ciebie wywiało w maliny. Ja również oglądając pierwszy raz doznałam niemałego szoku dowiadując się, że jednak Malcolm do końca żywym nie jest :D Ale film poprzez to nie stracił przy kolejnych seansach- można było uchwycić momenty, zobaczyć to co się wcześniej ominęło. Dodało to smaczku- to jeden z moich ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 9
silverlp1

Ja za pierwszym razem zorientowałem się 15 minut przed "sceną wyjaśnienia", wtedy duchy zaczęły być dobre, mały znów ma kolegów, był czas na poskładanie wszystkiego w jedność. I wtedy do mnie doszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones