PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610}

Szaleństwa młodości

That Thing You Do!
6,9 3 628
ocen
6,9 10 1 3628
Szaleństwa młodości
powrót do forum filmu Szaleństwa młodości

Możecie polecić mi jakieś dobre filmy o podobnej tematyce?

ocenił(a) film na 6
Lizzie91

Jeśli chodzi o filmy o upadkach i wzlotach zespołów muzycznych,przychodzi mi na myśl przesłodzony "Josie i kociaki" i coś zupełnie przeciwnego,czyli "Przegrane życie"<znany u nas takze jako "Bad Girls">...poniekąd można tu dorzucić i "Gwiazdę rocka" z M.Wahlbergiem...

ocenił(a) film na 7
Lizzie91

Ja polecam "Control" o zespole Joy Division.

ocenił(a) film na 7
zembey

a jeszcze zapomniałbym o "Słodkim draniu" z Seanem Pennem. Polecam też "Ray" - biografia Raya Charlesa i "Spacer po linie" o Johnnym Cashu.

Lizzie91

ja bym dodała jeszcze velvet goldmine oraz almost famous z kate hudson

ocenił(a) film na 8
Lizzie91

moim zdaniem świetny -"Backbeat"

użytkownik usunięty
Lizzie91

A ja dodam "The Runaways".

użytkownik usunięty

i...
http://www.filmweb.pl/search/film?q=&amp;genreIds=3&amp;genreIds=44&amp;startYea r=&amp;endYear=&amp;startRate=&amp;endRate=&amp;startCount=&amp;endCount=&amp;so rt=COUNT&amp;sortAscending=false
:P

Lizzie91

ja kilka lat temu oglądałam w tv dosyć dobry film tudzież mini serial o podobnej tematyce.....niestety nie pamiętam nawet głównego bohatera, więc ciężko mi ten film znaleźć ;) wiem, że duża część akcji toczyła się wokół niego i jego blond dziewczyny....główny bohater był dosyć podobny do Elvisa hehe to tylko tyle pamiętam ;) film mógł być kręcony w latach 90., ewentualnie w latach 2000-2005.....kojarzy ktoś? ;)

marlena_lug

Też poszukuje tego serialu od jakiegoś czasu. Ktoś pamięta?

marlena_lug

Też szuka
m tego serialu. Ktoś zna może tytuł? :)

ocenił(a) film na 2
Lizzie91

Nowhere Boy

użytkownik usunięty
Lizzie91

LA BAMBA!

ocenił(a) film na 8
Lizzie91

Gwiazda Rocka :)

ocenił(a) film na 8
Lizzie91

Jak jesteście ludźmi wrażliwymi na tego typu filmy to polecam : Commitments (1991), Once (2006) oraz Jazzman
(2009) :)

Lizzie91

Sid & Nancy, The Doors z genialnym Valem :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones