PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6516}

Szalony Megs

Jacknife
6,6 913
ocen
6,6 10 1 913
Szalony Megs
powrót do forum filmu Szalony Megs

Niby typowy film o koszmarze wojny, którego nie da się pozbyć z pamięci; o niemożności odnalezienia się po tej wojnie w amerykańskim społeczeństwie. Wiemy przecież jaki wojna pozostawia trwałe zmiany na psychice. Zwłaszcza ta wojna w Wietnamie :) Jest często wykorzystywana w amerykańskich filmach. Ale ten warto obejrzeć, bo jest naprawdę ciekawy, a do tego Ed i Bob się postarali, więc jest co oglądać. A z filmu zapamiętałem fajny cytat wypowiedziany właśnie przez Boba:

"Ja nie zapominam. Jestem jak słoń - niezbyt bystry, ale mam długą pamięć."

ocenił(a) film na 10
Kung_Fu_Master

Na początku Megs wydawał mi się sympatyczny, ale w połowie filmu można zobaczyć że to faktycznie szaleniec. Ciekawy, Ładne zdjęcia,De Niro i Harris dlatego daję 10.

FritzTheCat

Ja też uważam że Megs zachowywał się w niektórych momentach inracjonalnie. Niby normalny facet a jednak świr. Ta jego szarża tirem, tak z zaskoczenia, bo kolega zwrócił mu uwagę iż ma się nie umawiać z jego siostrą. Przecież mógł zabić tych ludzi w wozie przed sobą. Prawie ich dotykał zderzakiem, a w około przepaście, a potem to wybicie szyby. Zupełnie bez powodu. Wszystko jedynie dlatego że kobieta nie dała się pocałować. Ogólnie niezły film. 7/10. Ktoś już gdzieś pisał że TV kopia ma złą jakość. Faktycznie. Film pochodzi z 1989 r a obraz zniszczony jakby powstał minimum dziesięć lat wcześniej. Prawde mówiąc widziałem w lepszym stanie kopie z lat 40. Nara.

ocenił(a) film na 7
Rahabiel

prawie nie dotykal tylko naprawde walnal. wyraznie to widac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones