PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754595}
3,0 8 009
ocen
3,0 10 1 8009
3,3 20
ocen krytyków
Szatan kazał tańczyć
powrót do forum filmu Szatan kazał tańczyć

...genialny film Rosłaniec się szykuje. Zero szarości, wszystkie filmy różne, a to jest najważniejsze! Dobrze, że żaden nie jest podobny do drugiego, bo mógłbym kwestionować jej umiejętności!

ocenił(a) film na 5
Sublimex

Byłam przekonana, że to kontunuacja Bejbi Blues - kolorowa, ekstrawagancka Berus na pierwszym planie i Stenka jako matka gdzieś w tle. To wszystko otoczone przez przekleństwa, klubowe światła, narkotyki...

Okazało się, że film kontunuacją nie jest. No cóż, do trzech razy sztuka.

ocenił(a) film na 4
Makaruq

No niby nie jest, ale zapewne będzie o tym samym. Czyli jak komuś się blues spodobał, powinno być super.
W Sali Samobójców też była Stenka, cha cha, widocznie gra matki dzieci patologicznych:)

marsjanla

Pragnę zauważyć, że w Sali Samobójców nie występowała Pani Stenka, a Pani Kulesza :)

ocenił(a) film na 4
Sublimex

Superancko, już się na niego cieszę i nie mogę się doczekać, zwiastun zrobił na mnie wrażenie, to mój ulubiony typ filmu:)

Sublimex

Totalnie nie mogę się doczekać, zwiastun wygląda nieco instagramowo, bardzo aktualnie ;)

ocenił(a) film na 1
Sublimex

Uwielbiam tą aktorkę jednak będę ją utożsamiać z bejbi blues. Niewiem jak to będzie ale czekam bo lubię pomysły Rosłaniec

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sublimex

nie do końca wiem, jakie jest dno komentarza, ale jak dla mnie nie było tak strasznie jak wszczy piszą, nie jest to ocywiście wybitny film, ale widziałem już gorsze, zastanawia mnie też różnica w odbiorze filmu w Polsce i w USA ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones