PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754595}
3,0 8 008
ocen
3,0 10 1 8008
3,3 20
ocen krytyków
Szatan kazał tańczyć
powrót do forum filmu Szatan kazał tańczyć

Rzadko kiedy po 20 minutach filmu mam straszną ochotę wyjść z sali kinowej. Tak było w przypadku nowego filmu Katarzyny Rosłaniec. Jedno jest pewne - Szatan to z pewnością maczał palce w tej produkcji, a piekło istnieje naprawdę...

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/szatan-kazal-tanczyc-recenzja-filmu/

ocenił(a) film na 1
zdziechu24

Szanuję mocno za tytuł Twojego posta XD

zdziechu24

Ja sobie to z netu ściągnałem i też wytrzymałem 20 minut. Ciężko to w ogóle nazwać filmem. Zlepek scen kręconych telefonem .

zdziechu24

Taki film o niczym, stworzony po nic.

ocenił(a) film na 1
zdziechu24

Szkoda, że go nie usłyszałem, może kazałby uciec sprzed monitora... Przecież widziałem nazwisko Rosłaniec, więc do mnie podkusiło?

ocenił(a) film na 2
zdziechu24

Szatan raczej kazał Ci iść na ten szajs do kina :) A uciekać stamtąd kazała jakaś Dobra Siła.
Ja pierwsze delikatne ostrzeżenie otrzymałem już w pierwszej (!) minucie - taniec przy "Papierowym księżycu", a bardzo głośne i wyraźne w siódmej minucie w pewnym momencie tej nietypowej sesji zdjęciowej :/ Byłem jednak uparty i obejrzałem do końca. Przynajmniej zobaczyłem film aż tak zły, że aż pozostawia po sobie wrażenie.

zdziechu24

Chyba zrobić ten film...

ocenił(a) film na 1
zdziechu24

A myślałam że Kac Vegas już nic nie przebije. Gniot straszny.

zdziechu24

Gdzie można obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Na netfix

zdziechu24

beznadziejna produkcja oczywiście polska bo to my tworzymy największe shit ever

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones