PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9960}

Szczęki 3

Jaws 3-D
4,7 13 015
ocen
4,7 10 1 13015
4,5 4
oceny krytyków
Szczęki 3
powrót do forum filmu Szczęki 3

Nie interesuje mnie czy rekin jest komputerowy czy sztuczny. Nie interesują mnie efekty specjalne ani fabuła. Bo to jest kino i tak wszystko w kinie jest fikcją. Interesuje mnie natomiast czy będę się bał oglądając horror lub czy będę się śmiał oglądając komedię. Tutaj się bałem. Dziękuję.

ocenił(a) film na 6
chwilozof

Dla mnie Szczęki nigdy nie były horrorem ale i tak są świetnym filmem. 2 tak samo. Z 3 słabiej a 4 to żenada.

ocenił(a) film na 2
chwilozof

Serio się bałeś rekina , który nie wygląda jak rekin? XD

arieljarosz

A według ciebie jak on wygląda? Jak fortepian? Serio tak myślisz? XD

ocenił(a) film na 2
chwilozof

Efekty specjalne są fatalne (zwłaszcza w porównaniu do 1 i 2)

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

No i nie tylko one. Cała realizacja: aktorstwo, zdjęcia, scenariusz, na plus można zaliczyć tylko i wyłącznie pomysł

arieljarosz

Dlaczego nagle zmieniasz temat? Rozmawialismy o rekinie, a nie o całej reszcie. Nie wyszło wysmiewanie z rekina to trzeba dowalić od innej strony? Trzymaj się twardo tematu, nie zbaczaj.

ocenił(a) film na 2
chwilozof

Przy okazji powiedziałem że nie tylko rekin wygląda tu fatalnie

arieljarosz

Przy okazji mozna by zahaczyć o pogodę, układ sił w polityce i życie seksualne dzikich, ale rozmawiamy o rekinie. Prosiłem żebyś trzymał sie tematu, to nie jest trudne...

ocenił(a) film na 2
chwilozof

Ale już powiedziałem : Rekin wygląda tragicznie, a to jak rozbija szybę... Bez komentarza ;)

arieljarosz

Masz rację ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones