PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9964}
6,4 3 524
oceny
6,4 10 1 3524
Szczur
powrót do forum filmu Szczur

Tak dobry film a tak niska ocena ogólna. Kto to ocenia? Chyba jakieś małolaty wielbiące filmy takie jak Step up... Przykre.

użytkownik usunięty
vdm

Ten film jest niestety kompletnie zapomniany. A szkoda, bo jest naprawdę świetny.

ocenił(a) film na 8
vdm

Zgadzam się bardzo dobry polski film jest dziś okazja żeby sobie go przypomnieć na TVP Historia 20;00!;)

jazdowicz2666

Zachęciliście mnie i chyba obejrzę:)

ocenił(a) film na 8
grzesiek1978

Na bank się nie zawiedziesz;)

grzesiek1978

mnie zachęca ten plakat... mistrzowski!

vdm

Film dobry, nawet bardzo ale do wielkiej wsypy daleko. Znowu plejada dobrych aktorów, nawet epizody grają znane nazwiska! Pomysł dobry na realizację, choć jak to zwykle bywa przy "Drugich" częściach ciężko zbliżyć się do poziomu "jedynki".

ocenił(a) film na 8
elmo81

Ja uważam, że obie części są równe. Ta część jest jakże inna od pierwszej części, której było więcej przekrętów i była w konwencji komedii sensacyjnej. Druga to dramat sensacyjny, gdyż jest bardziej poważniejszy, bo przecież ukazuje element społeczny taki jak bezdomnych, akta SB-eków, które warto byłoby rozpowszechnić, co nie okazało się najlepszym pomysłem. Znajdują się też elementy komediowe: Iruśka, konkurs ,,Najpiękniejsza'', ten żart z Hydrofilą (genialne!), denaturat itp., Poza tym ten film jak wielu innych z lat 90. udowadnia, że takich filmów już się dzisiaj nie kręci i nie nakręci, bo to za poważne.

frycio80

Dokładnie, takich filmów już się niestety nie kręci! Teraz za to powstają reklamy Tesco ciach gdzie duży i łysy facet trzymając rower ze stalową ramą za 179 PLN opowiada, że czuje się jak bohater ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones