PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107995}
6,1 42 300
ocen
6,1 10 1 42300
5,0 6
ocen krytyków
Szeregowiec Dolot
powrót do forum filmu Szeregowiec Dolot

10/10

ocenił(a) film na 10

Film bardzo mi się podobał. Uwielbiam 2 wojnę światową i tego właśnie szukałam. "Szeregowiec Dolot" jest jedną z nielicznych animacji (bez przemocy) opowiadających historię dziejącą się właśnie podczas tej wojny. Występują tu naprawdę urocze postacie : D

Schwarzii

Uwielbiasz drugą wojnę powiadasz, ciekawe niezwykle ciekawe pewnie dlatego że nie żyłeś w czasie jej trwania, ignorancie.

Zajcevv

Nie czepiaj się go.. chodziło zapewne o to, że lubi filmy w klimacie drugiej wojny światowej.

Swoją drogą animacja wyraźnie nawiązuje do filmu "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", nawet główna postać ma podobny charakter i imię (Franek Dolas - Franek Dolot) ; )

użytkownik usunięty
Zajcevv

Poza tym sprawdź płeć zanim piszesz

a może jeszcze numer buta?

użytkownik usunięty
Zajcevv

skoro nazywasz ignorantem tego co uwielbia drugą wojnę to jak wytłumaczysz nick od nazwiska najwybitniejszego radzieckiego snajpera ? No bo mnie to dziwi O awatazre nie wspominając
a za ripostę szacun rozbawiła mnie ")

Ja się interesuję II wojną a nie ją "Uwielbiam" to zasadnicza różnica, po prostu postanowiłem się czepić, nie treści a formy tego zdania. Nazwa nicka od nazwiska pochodzi a avatar to wariacja na temat jednej z postaci jednego z moich ulubionych filmów:)
A dzięki, miało być zabawnie:)

użytkownik usunięty
Zajcevv

luzik
ale myślę że wtedy dziewczyna po prostu się zagalopowała i źle została odebrana, myslę że też sie po prostu interesuje
ale mniejsza już
dobrze że tu nikt nie rzuca się do gardła kiedy zwróci mu się uwagę tylko spokojnie wyjaśnia

akurat wtedy szukałem dziury w całym też miałem podobne tematy gdzie mnie się czepiano, i wtedy chciałem się komuś zrewanżować w ten sam sposób normalnie nie jestem taki upierdliwy:)

użytkownik usunięty
Zajcevv

rozumiem na fw jest pełno ludzi z którymi nie da się dyskutować
założysz dyskusję dla fanów określonego np. zespołu to więcej hejterów zaspamuje ci dyskusje tak własnie juz jest

Taka prawda, to jest Polska tu trzeba swoje nieudane życie rekompensować sobie plując na innych, tak po prostu by kogoś zgnoić nawet niekoniecznie zgadzając się w duchu ze sobą byleby powyzywać. Pozdro.

użytkownik usunięty
Zajcevv

i weź tu na jakimś poziomie podyskutuj
Aż strach zakładać na forum jakiś wątek
Zdarzyło mi się że manaicy black metalu bluzgali na kązdy inny gatunek muzyki
wchrzaniali się na dyskusje o innych gatunkach i ...... az szkoda słów
dużo tych nieszczęśliwych dzieci

ocenił(a) film na 10

Nic się nie stało.
Nie mam pretensji do Zajcewa.
I tak,chodziło mi o to,że interesuję się 2 wojną. Gdybym ją uwielbiała,to musiałabym być jakąś sadystką,a nie jestem o.o

Co do ludzi z filmweb'a to fakt. Często trafiałam na takich. Najśmieszniejsze są typy,które krytykują twoje komentarze i opnie w bardzo agresywny sposób,obrażając cię przy tym.
Takich ludzi według mnie trzeba zgłaszać,bo potem robią się niepotrzebne zamieszania na forach pod filmami.

Schwarzii

Mi również podobała się ta bajka,najlepszy w tej bajce był klimat właśnie II wojny światowej.Może puszczą ją w święta

Schwarzii

W podobnych klimatach byly "Uciekajace kurczaki"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones