PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96128}

Szklana pułapka 4.0

Live Free or Die Hard
6,9 125 343
oceny
6,9 10 1 125343
6,1 17
ocen krytyków
Szklana pułapka 4.0
powrót do forum filmu Szklana pułapka 4.0

Jak dla mnie film to komedia. Wielki ubaw, kiedy głównemu bohaterowi staje się krzywda. Ale to nic! przecież on wstaje jak nowo narodzony :P Myślę, że nawet jakby spadł na niego wielki kamień, to i tak by przeżył.
Daję 4/10 za urodę Timothy Olyphanta i teksty Johna McClane :)

ocenił(a) film na 5
Kelssi

Zgadzam się z tą opinią. Wszyscy bronią tego filmu jaki jest świetny i w ogóle, ale tak naprawdę to jedna wielka rozpierducha obsypana fajerwerkami efektów specjalnych i popisami kaskaderskimi jak z jakiegoś filmu S/F. Poza tym nic nowego, McClane znowu musi rozwalić jakiegoś świra który uwarza się za boga. Lepiej powrócić do poprzednich części bo przynajmniej wyczuwa się w nich realizm.

Lucas1608

Dokładnie tak!
A już myślała, że jestem jedyną osobą, która tak myśli.

ocenił(a) film na 6
Lucas1608

Wszyscy bronią tego filmu bo to film akcji w najlepszym wydaniu (mimo kilku absurdów ) a nie kontynuacja ojca chrzestnego .Chyba nie spodziewałeś się po filmie Die Hard mini dokumentu pokazującego dzień z życia policjanta z zachowaniem superrealizmu ??

ocenił(a) film na 5
Danio31b

Ok. Ale spodziewałem się większego realizmu, bo niektóre sceny są naprawdę przekombinowane jak np. scena z F-35 oraz spadanie z wysokości trzeciego piętra. Mnie film nie przekonał ale wiem że niektórym może się podobać.

ocenił(a) film na 10
Danio31b

Zgadzam się że niektóre sceny są już faktycznie przekombinowane, Racja scena z F-35 czy jak się tam ten samolot nazywał - jest kompletnie nie realna.
Ale nie zmam drugiego takiego filmu w którym było by tyle widowiskowej akcji do tego spina to jakaś zmyślna i ciekawa fabuła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones