PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561418}

Szklana pułapka 5

A Good Day to Die Hard
5,7 57 241
ocen
5,7 10 1 57241
3,3 12
ocen krytyków
Szklana pułapka 5
powrót do forum filmu Szklana pułapka 5

Jesli to co przecieklo w media okaze sie prawda mozemy sie spodziewac ciekawego widowiska
pod warunkiem ze scenarzysta nie da ciala... SZKLANA PULAPKE 6 ma wyrezyserowac ten sam
koles co zrobil SZKLANA PULAPKE 1 i 3 a co ciekawe znow partnerem WILLISA ma byc
SAMUEL L.JACKSON. KOMU SIE PODOBA POMYSL W POSTACI REZYSERA I POWROTU
SAMUELA L.JACKSONA???

punisher822_filmweb

Nie widzi mi się osobiście taki zabieg, bo ten film w tym momencie zamiast być z automatu kontynuacją z nowymi wątkami,
to za bardzo będzie się wzorować na starych częściach i z nich zrzynać - odpada, przynajmniej jeśli chodzi o mnie!

ocenił(a) film na 7
Znawca_Tematu

JA CIE DOSKONALE ROZUMIEM ALE CZASEM NIE WARTO ISC TA DROGA... Fajnie zmienic scenarzyste, rezysera i pojawia sie jakas swiezosc. Nie wyobrazam sobie SZKLANEJ PULAPKI6 i kolejnej akcji WILLISA z filmowym SYNEM. Nie mam tu bron boze nic do gry aktorskiej FILMOWEGO SYNA bo jego rola mi sie podobala... Niezle by bylo ujzec znow razem WILLISA z S.L.JACKSONEM a wszystko rezyserowane przez McTIERNANA. Facet robi swietne kino akcji. Zawsze by moglo byc tak ze akcja SZ.PULAPKI6 rozgrywa sie 3-4 lata po akcji ze SZ.PULAPKI5 i tym razem WILLIS walczy z terrorystami z S.L.JACKSONEM i FILMOWYM SYNEM. W calej serii nie bylo jeszcze akcji ze WILLIS walczy w wiekszej grupie. POZOSTAJE TYLKO PYTANIE KTO ZOSTANIE OFICJALNYM REZYSEREM I SCENARZYSTA. Mam nadzieje ze jakis sprawdzony SCENARZYSTA ktory ma orginalne fajne pomysly...

punisher822_filmweb

...a mnie się marzy powrót Bonnie Bedelia do serii i to byłaby jeszcze wspanialsza wiadomość...

pawelk1504

Z tego co mi wiadomo, to Willis jest tego samego zdania, i chyba trwają w tym celu negocjacje czy coś...

ocenił(a) film na 4
punisher822_filmweb

Ja boję się, że to będzie kolejny gwałt na serii i tylko zepsuje wrażenia po dobrej trylogii... Wolałbym, żeby John zszedł na chorobę popromienną po wizycie w Czarnobylu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones