PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561418}

Szklana pułapka 5

A Good Day to Die Hard
5,7 57 227
ocen
5,7 10 1 57227
3,3 12
ocen krytyków
Szklana pułapka 5
powrót do forum filmu Szklana pułapka 5

a mi się podoba :-) Ciekawe ile oni zniszczyli ogółem samochodów,ta rozwałka na początku filmu była niesamowita.W żadnym filmie jeszcze nie widziałem tak dopieszczonych efektów specjalnych jeżeli chodzi o pościgi uliczne a co za tym idzie rozwalenie połowy samochodów hehe :-)

Tommy221

Ode mnie 10/10 dla tego filmu i tyle w temacie.

Original_Gangsta

no i w porządku :-) Film fajny.Czego chcieć więcej :-)

ocenił(a) film na 5
Tommy221

Jak dobrze pamietam, ostatnio widziałem pewien program motoryzacyjny i było o tym, że w tym filmie zniszczono największą w historii liczbę samochodów, a było to coś ponad 600.

emkowal

Ja to nie wiem już sam czy to naprawdę możliwe,żeby zniszczyli tyle samochodów i to jeszcze jakich.Porsche,mercedesy i inne wypasy.Ciekawe kto na to poszedł,żeby pozwolić sobie na takie coś :P:-)

ocenił(a) film na 6
Tommy221

Efekty specjalne robią wrażenie. Dla wielbiciela filmów nasyconych efektami "5" nie zawiedzie.

Tommy221

To właśnie jedyne co w tym filmie jest - efekty specjalne. Fabuły, polotu i sensu - zero.

Tak się teraz robi kino akcji w Hollywood - do jednorazowego obejrzenia i zapomnienia. Dużo teraz takich produktów na rynku w ogóle. Szybko się zużywają, żeby kupować nowe.

ocenił(a) film na 4
Tommy221

jak lubisz rozwałkę aut bez efektów komputerowych to polecam BLUES BROTHERS :D

ocenił(a) film na 7
Tommy221

to prawda. To chyba największe niszczenie samochodów jakie oglądałem. :-) Majstersztyk!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones