PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1270}

Szklana pułapka

Die Hard
7,5 225 293
oceny
7,5 10 1 225293
8,0 25
ocen krytyków
Szklana pułapka
powrót do forum filmu Szklana pułapka

Terrorysta mierzy do niego przez jakieś pół minuty i tylko czeka, aż ten zacznie z nim walczyć, na co po co ja się pytam dlaczego go od razu nie rozwalił (to jeszcze przebolałem)? Na koniec cały pokiereszowany, stopy pocięte i co wsiada sobie jak gdyby nigdy nic do limuzyny, nie potrzebuje opieki medycznej, sam się zregeneruje niczym superbohater? Przez te dwa niedociągnięcia musiałem obniżyć ocenę.

van_der

Karl wisi i umiera a pod koniec filmu celuje do Johna jak on zmartwychwstał Jezus normalnie po za tym tyle w niego strzelali i nie mogli trafić z maszynówek a on każdego załatwił ale mimo tych błędów film ok.

ocenił(a) film na 7
van_der

Tez nie lubie nierealnych filmow ale to sa filmy tego typu ze takie sytuacje w nich sa normalne..to tak jak bys mowil ze bond jest slaby bo jest malo realny

ocenił(a) film na 6
van_der

Jeśli mnożyć błędy, bzdury i absurdy - to byłaby to rozprawka. Jest ich ogromna ilość w każdej minucie. Nie o tym jest ten film :)

ocenił(a) film na 10
van_der

Co do pociętej stopy..,. po zabiciu pierwszego terrorysty przymierza jego buty. Innym terrorystom zabiera papierosy, torby, broń ale butów już nie próbuje. Pewnie przywykł....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones